Bracia w serialach. Najlepsze braterskie duety na ekranie [GALERIA]

Bracia w serialach to zawsze ciekawy temat, do którego można podejść na wiele sposobów. Szczególnie interesująco wygląda na to w polskich serialach, gdzie czasami mamy do czynienia z prawdziwymi bliźniakami, czasem dobiera się aktorów po prostu na podstawie podobieństwa, a czasem jeden aktor gra dwie role... Zobaczcie nasze zestawienie serialowych braci! Oto bracia w serialach. Sprawdźcie najlepsze braterskie duety na ekranie!

Multimedia

Gdy myślimy o braciach w serialach, to oczywiście pierwszym skojarzeniem są Paweł i Piotrek Zduńscy z "M jak miłość". Nic dziwnego, w końcu właśnie te role wykreowały na gwiazdy Rafała i Marcina Mroczków. Czy im się to podoba, czy nie, od tych kreacji już zapewne nigdy nie będą w stanie się uwolnić, ale właśnie takie jest ryzyko gry w serialu, który niemal natychmiastowo stał się telewizyjnym przebojem.

Zobacz, w jakich filmach i serialach zagrała żona księcia Harry'ego! [GALERIA]Zobacz więcej

"M jak miłość" to także inny serialowy braterski duet, a mianowicie bracia Chodakowscy, w których wcielają się Mikołaj Roznerski i Maurycy Popiel. Szczególnie temu pierwszemu rola w "M jak miłość" przyniosła ogromny rozgłos i popularność. Więcej, jego Marcin Chodakowski stał się już wręcz ikoniczną postacią serialu, bez której wielu nie wyobraża sobie "M jak miłość".

Oczywiście "M jak miłość" to jedyny polskich serial, w którym spotkany serialowych braci. Ciekawym przykładem jest serial "Ranczo", gdzie podwójną rolę grał Cezary Żak, wcielający się w rodzeństwo, które rozminęło się poglądowo i życiowo - proboszcza i wójta Wilkowyj.

TOP 15 najlepszych ról Małgorzaty Kożuchowskiej [RANKING]Zobacz więcej

Bracia w serialach zawsze elektryzują szczególnie gdy dochodzi między nimi do konfliktów. Widzowie mogą sobie też porównywać, z którym z braci utożsamiają się bardziej. Sprawdźcie naszą galerię najlepszych serialowych braci. Których braci w serialach lubicie najbardziej? Którzy są waszymi faworytami?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×