Brad Pitt i Angelina Jolie zaręczeni!

W końcu! - chciałoby się powiedzieć...

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: ANGELINA JOLIE DOPIECZE JENNIFER ANISTON BRAD PITT SKOŃCZYŁ 47 LAT

Po siedmiu latach związku Brad Pitt i Angelina Jolie zaręczyli się! Sprawa jest pewna, bo potwierdziła to Cynthia Pett-Dante, rzecznik Pitta, w oficjalnym oświadczeniu.

Pett-Dante zapewniła jednak, że na razie nie wiadomo jej nic o planach małżeńskich pary. Zapewniła, że wszystko są to kwestie, które będą rozstrzygnięte w przyszłości.

Spekulacje o zaręczynach pojawiły się w czwartek, kiedy u Angeliny na placu dostrzeżono pierścionek. Najpierw o tym, że zaręczyny stały się faktem poinformował półoficjalnie jubiler, który przygotowywał cacko.

  • Tak, mogę potwierdzić, że Robert Procop przygotował pierścionek zaręczynowy dla Angeliny Jolie, a wykonanie nadzorował Brad Pitt - powiedział rzecznik jubilera.

CZYTAJ TAKŻE: ANGELINA JOLIE I BILLY BOB THORTON PODZIELENI PRZEZ DZIECI PITT OSTRO O MAŁŻEŃSTWIE Z ANISTON

Jolie była dotychczas dwukrotnie zamężna: od 1996 do 1999 roku jej mężem był brytyjski aktor Jonny Lee Miller, a od 2000 do 2003 Billy Bob Thornton.

Pitt był wcześniej przez pięć lat mężem Jennifer Aniston. Ich związek rozpadł się, kiedy na planie filmu "Pan i pani Smith" Brad poznał Angelinę Jolie.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×