"Branża" dostanie 2. sezon! Co czeka młodych finansistów w nowych odcinkach?

Serial "Branża" zostanie przedłużony o kolejny sezon! Czego możemy się spodziewać po nowych odcinkach? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Branża" to nowy serial HBO Max, który opowiada o losach grupy młodych ludzi, którzy dostali się na staż w prestiżowej instytucji finansowej i starają się zrobić wszystko, aby zdobyć tam posadę na stałe.

Hulu zapowiada 5. sezon! Co dalej w historii o dystopijnym świecie Republiki Gilead?Zobacz więcej

W Polsce serial dostępny jest w HBO GO, a nowe odcinki udostępniane są w każdy wtorek. Ostatni, ósmy odcinek 1. sezonu pojawi się w serwisie 22 grudnia. Mimo że nie wiemy jeszcze jak zakończy się historia młodych stażystów, to wiemy jednak, że produkcja doczeka się kontynuacji! HBO złożyło już bowiem zamówienie na kolejny sezon.

Twórcy serialu pozwolili nam spojrzeć na kulturę organizacji i pracy z nowej świeżej perspektywy, perspektywy osób będących na samym dole korporacyjnej drabiny. Zaprezentowali nam także złożony obraz tego, jak współcześni dwudziestolatkowie próbują kierować swoim życiem, które jest pełne wrażeń, porażek i zwycięstw. To ekscytujące widzieć, jak fani przyjęli tych młodych bohaterów. Dołączamy do nich w oczekiwaniu na to, co nas czeka w sezonie drugim.

Wesley Snipes i Kevin Hart w nowym serialu Netflix! Jeden z nich wcieli się w samego siebie?Zobacz więcej

W nowym sezonie ta część młodych pracowników, która uniknie redukcji, będzie musiała zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Najgorsze bowiem jest dopiero przed nimi. Aby przetrwać w tym szaleńczym wyścigu, bohaterowie znów będą musieli doładować się narkotykami i... innymi dopalaczami.

Showrunnerami produkcji są Mickey Down i Konrad Kay. W rolach głównych możemy oglądać takich aktorów jak Myha’la Herrold, Marisa Abela, Harry Lawtey, David Jonsson i Nabhaan Rizwan. Na razie nie wiadomo, czy wszyscy zostaną w obsadzie w nowym sezonie.

Zobacz galerię

"Branża" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×