Brat Natalii Kukulskiej: Jestem nieokrzesanym, niepohamowanym i wybuchowym raperem

Piotra Kukulskiego znamy głównie z konfliktów ze swoją siostrą, Natalią Kukulską. Teraz PiKej nagrywa swoją płytę i chce podbić scenę hip-hopową.

Multimedia

W wywiadzie dla serwisu Wiadomości24.pl Piotr Kukulski opowiedział o swoich planach na przyszłość i płycie, którą właśnie nagrywa. PiKej przyznał, że chciałby podbić światowy rynek muzyczny, a także, że nie chce nagrać piosenki z Natalią Kukulską.

CZYTAJ TAKŻE: KUKULSKI ŻAŁUJE, ŻE ZAATAKOWAŁ SIOSTRĘ MANAGEMENT KUKULSKIEJ ODPOWIADA JEJ BRATU. PRZECZYTAJ OŚWIADCZENIE

Nietaktownie będzie Cię oceniać i rozmawiać o utworach przed wydaniem Twojej płyty. Powiedz wobec tego kim jest PiKej, aby można Cię było dokładniej zdefiniować z punktu widzenia muzyki?

PiKej jest moim drugim ja. Szalonym, nieokrzesanym, niepohamowanym i wybuchowym raperem, który chce stworzyć coś swojego, innego czego do tej pory nie było - coś niepowtarzalnego, a przez to chce zrealizować swoje największe marzenia, czyli nagranie płyty! Od zawsze chciałem być na scenie, od zawsze chciałem mieć kontakt z ludźmi, czuć ich energię to jest to, co spowoduje u mnie samorealizację. Zdefiniować mnie można rożnie, ale pozostawię to słuchaczom.

Przeczytaj cały wywiad z Piotrem Kukulskim Wiadomości24.pl.

FILM https//youtu.be/93YSprC9Gw0

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×