„Breaking Bad”. Aaron Paul i Bryan Carnston opublikowali kolejne wspólne zdjęcie! Powrót Jessego i Waltera coraz bliżej?

Aaron Paul i Bryan Carnston znowu podsycają zainteresowanie wokół filmowej wersji "Breaking Bad". Aktorzy opublikowali kolejne tajemnicze zdjęcie, na którym widzimy tym razem ich sylwetki. Powrót Jessego i Waltera zbliża się wielkimi krokami?

Multimedia

Wygląda na to, że promocja filmu bazującego na serialu „Breaking Bad” ruszyła pełną parą. Pod koniec czerwca br. Aaron Paul i Bryan Cranston udostępnili na Twitterze tajemnicze zdjęcie z dwoma osłami, które podpisali "soon", czyli "wkrótce". Minęło zaledwie kilka dni, a na profilach aktorów w mediach społecznościowych pojawiła się kolejna tajemnicza fotografia, przedstawiająca tym razem ich sylwetki.

Aaron Paul i Bryan Carnston zapowiadają powrót Jessego i Waltera?!Zobacz więcej

Powrót Jessego i Waltera zbliża się wielkimi krokami?

Przypominamy, że fabuła 2-godzinnego filmu, który powstaje pod roboczym tytułem "The Greenrier" ma koncentrować się na ucieczce porwanego mężczyzny i jego drodze do wolności. O ile udział Aarona Paula w produkcji został już potwierdzony, to szczegóły ewentualnego występu Bryana Carnstona w "The Greenrier" wciąż nie zostały ujawnione. Do tej pory mogliśmy przypuszczać, że (w związku z wydarzeniami z finału serialu) postać Waltera White'a pojawi się w filmie jedynie w retrospekcjach.

Najnowsze zdjęcie Aarona Paula i Bryana Carnstona może temu jednak przeczyć! Jak wy interpretujecie fotografię przedstawiającą przeprawę głównych bohaterów „Breaking Bad” przez rzekę? Wystąpią razem w filmowej wersji produkcji AMC? Przypuszcza się, że szczegóły ich najnowszego projektu zostaną ujawnione podczas San Diego Comic-Con 2019, który rozpoczyna się już w czwartek, 18 lipca!

Zobacz galerię

Serial "Breaking Bad" możemy oglądać na platformie Netflix. Po więcej szczegółów sięgnij po program tv!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×