„Breaking Bad”. Aaron Paul i Bryan Carnston zapowiadają powrót Jessego i Waltera? Jak interpretować zdjęcie z osłami?

Aaron Paul i Bryan Carnston podsycają zainteresowanie wokół filmowej wersji "Breaking Bad". Aktorzy opublikowali w sieci intrygujące zdjęcia, które mogą zapowiadać rychły powrót Jessego Pinkmana i Waltera White'a. Jak interpretować fotografie z osłami?

Multimedia

"Breaking Bad" powróci jako film, który ma być wspólnym dziełem kanału AMC i Netflixa. Głównym bohaterem filmowej wersji "Breaking Bad" będzie Jesse Pinkman (Aaron Paul), ale wszystko wskazuje na to, że w produkcji pojawi się też Walter White, w którego w serialu wcielał się Bryan Carnston. Skąd to wiemy?Aktorzy w tym samym czasie (dokładnie 25 czerwca, o godzinie 19:02) wrzucili do sieci tajemnicze zdjęcie z dwoma osłami, które podpisali "soon", czyli "wkrótce".

Jak interpretować materiały opublikowane na Twitterze przez Aarona Paula i Bryana Carnstona? W mowie potocznej angielskie słowo „mule”, czyli osioł określa osobę, która przemyca narkotyki. Fabuła 2-godzinnego filmu, który powstaje pod roboczym tytułem "The Greenrier" ma koncentrować się na ucieczce porwanego mężczyzny i jego drodze do wolności. Czy Jesse Pinkman znowu wpakuje się w kłopoty?

Jesse Pinkman głównym bohaterem nowej produkcji Netflixa i AMC!Zobacz więcej

O ile udział Aarona Paula w produkcji został już potwierdzony, to szczegóły ewentualnego występu Bryana Carnstona w "The Greenrier" trzymane są na razie w tajemnicy. Mając jednak w pamięci zakończenie serialu "Breaking Bad" można przypuszczać, że postać Waltera White'a pojawi się w filmie jedynie w retrospekcjach.

Zobacz galerię

Serial "Breaking Bad" możemy oglądać na platformie Netflix. Po więcej szczegółów sięgnij po program tv!

Komentarze

Skomentuj
  • Smoczas (gość)

    Bryan Cranston,a nie Carnston...Osły...

    28.06.2019 06:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×