"Breaking Bad". Aaron Paul zdradził, że nie ma komputera ani smartfona! Dlaczego od lat unika technologii?

Aaron Paul zdobył się na szczere wyznanie. Aktor znany m.in. z serialu "Breaking Bad" w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że od 10 lat nie ma komputera ani smartfona. Co dało mu odrzucenie technologii?

Multimedia

Aaron Paul zasłynął rolą Jesse'ego Pinkmana w kultowym serialu "Breaking Bad". Kilka miesięcy temu powtórzył ją w filmie dla Netflixa pt. "El Camino: A Breaking Bad Movie". Sukces raczej nie przewrócił mu w głowie. Do dziś Paul stroni od mediów i chroni swoją prywatność. Ostatnio podzielił się jednak nietypowym wyznaniem w wywiadzie dla "The Daily Telegraph". Aaron Paul wyznał w nim, że od 10 lat nie posiada komputera ani smartfona.

To zarówno błogosławieństwo i przekleństwo, móc kontrolować i zbierać dane, ale właśnie dlatego nie mam komputera - powiedział.

Finał historii Jimmy'ego ma być lepszy od zakończenia "Breaking Bad"!Zobacz więcej

Paul korzysta z podstawowego telefonu komórkowego, z którego może wyłącznie dzwonić. Odrzucenie technologii dało mu spokój i sprawiło, że bardziej dba o relacje z bliskimi.

Mam wrażenie, że w pewnym sensie złamałem jakiś kod. Nie umiem wyrazić jak dużo lepiej się czuje. Jestem w stu procentach mniej zestresowany - dodał.

Spodziewalibyście się po nim takiego wyznania?

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×