"Bridgertonowie 2". Już wiadomo, dlaczego nie pokazano ślubu Kate i Anthony'ego. Twórcy tłumaczą decyzję

Czy zaskoczyło was, że w drugim sezonie "Bridgertonów" nie zobaczyliśmy na ekranie ślubu głównej pary? Czemu oglądamy przygotowania do ślubu Edwiny i Anthony'ego, a nie Kate i lorda Bridgertona? Twórcy serialu tłumaczą tę decyzję.

Multimedia

Twórcy "Bridgertonów" nie pokazali ślubu Kate i Anthony'ego. Teraz tłumaczą dlaczego

Ten sezon dominowała elektryzująca relacja Kate Sharmy i Anthony'ego Bridgertona, która, jak to bywa, rozpoczęła się raczej niefortunnie. Przez większość odcinków para nie mogła realizować swojego zauroczenia, jako że Anthony przedwcześnie i nieco bezmyślnie oświadczył się młodszej siostrze Kate, Edwinie. Tak długo trwało jego wahanie, że do ślubu właściwie doszło - Edwina była w sukni ślubnej, królowa Charlotte zarządziła urządzenie przyjęcia z największym przepychem.

Zerwanie relacji nastąpiło w kulminacyjnym momencie - przed ołtarzem - i dopiero po nim główna para serialu powoli rozpoczęła swój romans. Jednak w świecie "Bridgertonów" każdy romans kończy się ślubem. I w tym przypadku też tak się wydarzyło, tylko że nie na oczach widzów. Kate i Anthony wyznają sobie miłość, po czym następuje cięcie i widzimy ich pół roku później już jako szczęśliwe małżeństwo.

Nie tylko Regé-Jean Page, czyli najwięksi przystojniacy z serialu Netfliksa. Oto nasz subiektywny ranking!Zobacz więcej

Z czego wynikała ta decyzja? Tłumaczy ją w wywiadzie dla TVLine showrunner serialu, Chris Van Dusen:

Rozmawiając o tonie [serialu], zastanawialiśmy się, jak wesele Kate i Anthony'ego wypadłoby w porównaniu [do ślubu Edwiny]. Królowa osobiście czuwała nad weselem Edwiny i Anthony'ego – i nie zrobiłaby tego dwa razy. Jest jeszcze więź Kate i Edwiny. Jej historia siostrzanej miłości z Kate była tak samo ważna, jak główna historia miłosna pomiędzy Anthonym i Kate.

Te słowa potwierdziła reżyserka 7. i 8. odcinka. Cheryl Dunye, w rozmowie z serwisem TVLine, przyznaje, że pokazanie dwóch spektakularnych ślubów w jednym sezonie nie wyglądałoby dobrze. Ponadto, reżyserka stwierdziła, że ważniejsze dla niej było pokazanie rozwoju ich relacji, a nie skupienie się na samym dniu wymienienia przysięg.

Eloise i Theo będą razem? Oto, co może wydarzyć się w 3. sezonieZobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×