"Bridgertonowie". Eloise Bridgerton czyli Claudia Jessie - co wiemy o aktorce?

Claudia Jessie brawurowo wcieliła się w rolę Eloise w hicie Netflix "Bridgertonowie". Aktorka zdradza, że Eloise Bridgerton będzie wściekła, kiedy dowie się kim jest tajemnicza Lady Whistledown! Sprawdzamy, co jeszcze wiadomo o aktorce. Zobaczcie sami.

Multimedia

Claudia Jessie

Claudia Jessie Peyton (30 lat) to angielska aktorka. Znana jest z ról telewizyjnych jako Annie Taylor w trzeciej serii BBC One WPC 56, Amelii Sedley w Vanity Fair serii ITV, Lucy w serialu Dave Porters i Eloise w serialu Netflix Bridgerton.

Eloise Bridgerton nie jest podobna do reszty londyńskich londyńskich dziewcząt z wyższych sfer. Druga siostra Bridgerton, grana przez angielską aktorkę Claudię Jessie, jest odświeżającą dawką feministycznej rzeczywistości. Przez cały pierwszy sezon Eloise jest oczywistym przeciwieństwem swojej starszej siostry Daphne, która zdobyła serce Pana Hastings'a. To połączenie romansu, dramatu rodzinnego, feminizmu z epoki regencji i uwodzicielskiego skandalu, które sprawiło, że produkcja Shondy Rhimes nie tylko stała się kolejnym hitem Netflix, ale raczej największym dotychczasowym sukcesem sieci streamingowej!

Simone Ashley to wschodząca gwiazda? Co wiemy o popularnej aktorce?Zobacz więcej

Jaka jest Eloise Bridgerton

Eloise uwielbia czytać, pisać i żarliwie kwestionować każdy patriarchalny standard, z którym się zetknie. Nawet w wystawnym, fikcyjnym świecie, w którym większość społeczeństwa koncentruje się na balach debiutantów, plotkach społecznych i małżeństwie, portret Eloise przez Jessie przypomina nam, że kobiety to coś więcej niż tylko materiały na żony.

Claudia Jessie o tym dlaczego zdecydowała się przyjąć rolę Eloise

"Myślę, że to, co mnie do niej przyciągnęło, to właśnie to, co sprawia, że ​​tak bardzo się wyróżnia. Czuje się najbardziej współczesna i zdaję sobie sprawę, że ja też ją gram z pewnym współczesnym naciskiem. To, co sprawia, że ​​stawiamy czoła innym bohaterom, jest to, że ona niczego nie internalizuje. Możesz zobaczyć jak inne postacie zmagają się wewnętrznie w swoim myśleniu, prawie tak, jakby tonęli w sobie i jak zmagają się z prawidłową komunikacją ze sobą, stają się zdenerwowani i tną się na języku. Eloise nie miała tego problemu."

W galerii zobaczycie 10 ciekawostek, których nie wiedzieliście o Claudii Jessie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×