"Bridgertonowie". Ile sezonów powstanie? Historia uroczej Daphne to nie wszystko!

"Bridgertonowie" - ile sezonów serialowego hitu Netfliksa jeszcze powstanie? "Bridgertonowie" to nie tylko historia uroczej Daphne Bridgerton. Książek Julii Quinn jest znacznie więcej. Czy Netflix zdecyduje się je wszystkie przenieść na mały ekran?

Multimedia

"Bridgertonowie" doczekają się 8. sezonów?

Serial Netliksa pt. "Bridgertonowie" powstał na podstawie bestsellerowej serii Julii Quinn, która liczy w sumie 8 tomów. Każda z książek koncentruje się na losach jednego z rodzeństwa. Powstał jeszcze epilog, który szczegółowo opisuje, co stało się z rodziną po wydarzeniach z powieści.

Czy Netflix zdecyduje się pokazać życiowe i miłosne perypetie braci i sióstr uroczej Daphne Bridgerton? Są na to spore szanse!

Shonda Rhimes to królowa amerykańskich seriali. Stworzyła też "Chirurgów" i "Skandal". Co jeszcze ma w planach?Zobacz więcej

Serialowi "Bridgertonowie" udowodnili już, że są absolutnym hitem Netfliksa, od tygodni utrzymując się w pierwszej dziesiątce list przebojów na całym świecie. Mówi się, że prace nad drugim sezonem już trwają - podobno marcu 2021 roku ekipa będzie mogła pojawić się na planie nowych odcinków, których premiera zapowiadana jest na 2022 rok.

Twórca serialu, Chris Van Dusen ujawnił w wywiadzie dla magazynu Collider, że chciałby zrobić osiem sezonów.

Czuję, że pierwszy sezon był przede wszystkim o Daphne i jej miłosnej historii z Simonem, ale ponieważ jest to rodzina ośmiorga dzieci i ośmiu książek, chciałbym móc skupić się i naprawdę opowiedzieć historie całego rodzeństwa Bridgertonów. - wyznał.

Czy chcielibyście, aby "Bridgertonowie" doczekali się w sumie 8. sezonów?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×