"Bridgertonowie". Krzysztof Cugowski Junior długo ukrywał swój udział w hitowej produkcji Netfliksa. Dlaczego? Gdzie jeszcze zagrał?

Krzysztof Cugowski Junior zagrał w serialu "Bridgertonowie" Netfliksa. Syn lidera Budki Suflera długo ukrywał jednak ten fakt przed mediami. Dlaczego? Opowiedział o tym w "Dzień Dobry TVN".

Multimedia

Niedawno informowaliśmy, że Krzysztof junior Cugowski, syn Krzysztofa Cugowskiego robi karierę za granicą. Chłopak wystąpił w serialu "Bridgertonowie", który od grudnia 2020 r. utrzymuje się wysoko w rankingu najpopularniejszych produkcji Netfliksa. Od premiery "Bridgertonów" minęło już jednak trochę czasu. Dlaczego Krzysztof junior Cugowski dopiero niedawno pochwalił się tym osiągnięciem w internecie?

Skromność jest złotem, ale pewne rzeczy można opowiadać, bo to bardzo ciekawe doznania. Ciekawie być częścią projektu na taką skalę, to robi wrażenie  – przyznał w "Dzień Dobry TVN".

Syn Krzysztofa Cugowskiego zagrał w głośnym serialu Netfliksa! Podobny do sławnego ojca?Zobacz więcej

Chirs Cugowski w "Dzień Dobry TVN" opowiedział także o swoich innych rolach. Syn lidera Budki Suflera zagrał w kilku dużych spektaklach m.in. sztuce "POSH", "Margaret of Anjou" oraz musicalu "All Shook Up" z piosenkami Elvisa Presleya.

Najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego mieszka w Anglii od 17 roku życia. Tam ukończył szkołę aktorską. -Tam się zaaklimatyzowałem, to było naturalne przejście dalej, zmieniłem tylko miasto - powiedział Cugowski junior. 

Zobaczcie, jak Christopher Cugowski wypadł w "Dzień Dobry TVN".

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×