"Bridgertonowie". Nowa Francesca w 3. sezonie serialu Netflixa! Ruby Stokes zastąpi gwiazda "Anatomii skandalu"

Francesca Bridgerton była niemal nieobecna w dwóch dotychczasowych sezonach "Bridgertonów". To jednak może się zmienić za sprawą zmiany aktorki, która wciela się w tę postać. Ruby Stokes zastąpi znana z "Anatomii skandalu" Hannah Dodd.

Multimedia

Nowa Franscesca Bridgerton w 3. sezonie serialu, Kto zastąpi Ruby Stokes?

Francesca Bridgerton była mało ważną postacią w serialu "Bridgertonowie". Jako szóste z kolei dziecko tytułowego rodu, pojawiała się właściwie jako postać epizodyczna. W pierwszym sezonie pojawiła się dopiero w finałowym odcinku, w drugim zaś jedynie w trzech pierwszych. Zmieni się to w 3. sezonie kostiumowego serialu wraz ze zmianą aktorki, która wcielała się w tę rolę. Młodą pannę Bridgerton grała jak dotąd Ruby Stokes, ale, jak podaje serwis TVLine, aktorka miała zbyt napięty harmonogram, by kontynuować swoją pracę nad 2. sezonem i wystąpić w 3. Stokes gra bowiem główną rolę w innym serialu Netfliksa, "Lockwood & Co.".

Simon Basset powróci w 3. sezonie? Fani są o tym przekonani! Zobacz więcej

Zastąpi ją aktorka znana z "Anatomii skandalu" Hannah Dodd. Być może dzięki dostępności nowej aktorki, postać Franceski będzie miała szansę rozkwitnąć w kolejnych sezonach. O zmianie aktorki wypowiedział się showrunner Chris Van Dusen, wyrażając nadzieję, że zobaczymy więcej scen z Francescą w 3. sezonie:

Kocham Francescę, ale straciliśmy ją w połowie 2. sezonu. Po wyczerpaniu wszystkich innych możliwości musiała niestety odejść z przyczyn od nas niezależnych. Ale do trzech razy sztuka.

Jak przytacza serwis TVLine, postać Franceski opisana jest jako:

nieco tajemnicza wewnątrz swojej rozgadanej i ekstrawertycznej rodziny. Pomimo swojej wycofanej natury, dogaduje się z resztą socjety, co wzmacnia ciętym poczuciem humoru i pragmatyzmem. Ten wpływa na kapryśny ton, a jednocześnie wydaje się przyciągać uwagę, gdy [dziewczyna] akurat najbardziej tego nie chce.

Lista 10 najliczniej oglądanych seriali na Netfliksie może mocno zaskoczyć! Co jest popularne?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×