"Bridgertonowie". Nowi aktorzy w obsadzie 2. sezonu! W jakie postacie wcielą się Charithra Chandran i Rupert Young?

Twórcy serialu postanowili umilić fanom oczekiwanie na premierę 2. sezonu "Bridgertonów" poprzez opublikowanie kolejnych informacji dotyczących nadchodzących odcinków. Tym razem zdradzili nazwiska dwóch osób, które dołączyły do obsady. Kogo zagrają Charithra Chandran i Rupert Young?

Multimedia

Nowi aktorzy w obsadzie "Bridgertonów"

W drugim sezonie do obsady "Bridgertonów" dołączy dwoje nowych aktorów: Charithra Chandran oraz Rupert Young. Chandran wcieli się w postać Edwiny, młodszej siostry Kate Sharmy, która z kolei wraz z Anthonym Bridgertonem będzie stanowić najważniejszą parę drugiego sezonu.

Krzysztof Cugowski Junior długo ukrywał swój udział w hitowej produkcji Netfliksa. Dlaczego? Gdzie jeszcze zagrał?Zobacz więcej

W przypadku roli Ruperta Younga robi się o tyle ciekawie, że bohater, w którego się wcieli, nie pojawia się na kartach cyklu powieści, na których oparta jest fabuła produkcji - został on wymyślony na potrzeby serialu. Rupert Young wcieli się w postać Jacka, szlachcica wywodzącego się z rodu, który dorównuje swoim bogactwem rodzinie Bridgertonów. Na ten moment nie zostały ujawnione żadne dodatkowe informacje dotyczące tych dwóch postaci.

Pierwszy sezon "Bridgertonów" dostępny jest na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×