"Brigitte Bardot Cudowna". Ciężarna Joanna Opozda zapozowała na ściance z Antkiem Królikowskim. Tak wygląda w zaawansowanej ciąży!

Joanna Opozda przez długi czas nie pokazywała się na branżowych imprezach, ale teraz zrobiła wyjątek! Aktorka zapozowała na ściance z mężem, Antkiem Królikowskim i pokazała ciążowy brzuch! Zobacz, jak zaprezentowała się para!

Multimedia

Joanna Opozda w ciąży na ściance

Joanna Opozda długo utrzymywała swoją ciążę w tajemnicy i starała się strzec swojej prywatności. W końcu jednak dobra nowina wyszła na jaw, ale aktorka przyznała, że ma problemy zdrowotne i nadal nie pokazywała się publicznie zbyt często. Teraz się to zmieniło!

Joanna Opozda zostanie sama. Antek Królikowski wyprowadza się z domu!Zobacz więcej

Joanna Opozda wraz z mężem, Antonim Królikowskim, pojawiła się na gali Marki Roku. Wybrała na tę okazję elegancką stylizację - długą i prostą jasnoróżową sukienkę, zaś jej mąż postawił na czarny garnitur. Tym razem chętnie pozowali razem do zdjęć i podkreślali stan aktorki. Antoni dumnie kładł rękę na brzuchu żony, Joanna zaś pozowała do zdjęć profilem.

Jak się zaprezentowali? W naszej galerii możecie zobaczyć najnowsze zdjęcia ciężarnej Joanny Opozdy z Antkiem Królikowskim!

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×