"Brigitte Bardot cudowna". Joanna Opozda pozbywa się pamiątek po ślubie z Antonim Królikowskim! Wystawiła na sprzedaż ślubne kreacje

Joanna Opozda ma za sobą nieciekawy czas - od momentu, gdy na jaw wyszła niewierność jej męża będąca wówczas w połogu aktorka wycofała się z życia publicznego. Jak sama jednak wyznała, nie mogła pozwolić sobie na zbyt długi urlop macierzyński, mając dziecko na utrzymaniu. Joanna Opozda zdecydowała się też definitywnie zamknąć za sobą etap małżeństwa i pozbyć pamiątek po tym dniu!

Multimedia

Joanna Opozda sprzedaje suknie, w których brała ślub z Antonim Królikowskim

Joanna Opozda to utalentowana aktorka młodego pokolenia i od niedawna mama małego Vincenta. Chłopczyk to owoc miłości między nią, a Antonim Królikowskim. Jednak po uczuciu dziś już nie ma śladu, a para rozstała się w atmosferze skandalu. Wszystko przez wybryki wkrótce byłego męża Opozdy, który miał ją zdradzać z sąsiadką Joanny. Wygląda jednak na to, że najgorsze już za nią, a sama Joanna Opozda wraca do gry.

Joanna Opozda szczerze o swoich problemach. Aktorka zaczęła chodzić na terapięZobacz więcej

Joanna Opozda pozbywa się pamiątek po ślubie z Antonim Królikowskim

Wszystko wskazuje również na to, że Joanna Opozda zamknęła rozdział związku z Antonim Królikowskim i nie chce do tego wracać. Jak informowały media, obecnie oczekują na wyznaczenie pierwszego terminu rozprawy. Opozda zdaje się jednak nie chcieć czekać aż do dnia orzeczenia formalnego rozstania.

Jak donoszą media, na jednej z grup pojawiły się zdjęcia opublikowane przez siostrę Joanny Opozdę. Zaprezentowane są dwie ślubne kreacje - jedna, w której Opozda poszła do ołtarza i druga, w której bawiła na weselu. Zostały wystawione, jak informują serwisy plotkarskie, przez siostrę Joanny Opozdę na jednej z grup. Aktorka za markowe kreacje chce jedynie połowę pierwotnej ceny.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Joanna Opozda wraca do aktorstwa! Pochwaliła się zdjęciem z planu serialu, w którym grał Antoni KrólikowskiZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×