"Brigitte Bardot cudowna". Joanna Opozda zachwyciła fanów. Posypały się komplementy! "Pani Wiosna w najpiękniejszym wydaniu"

Joanna Opozda nie ma za sobą najłatwiejszego czasu. Od momentu, gdy media obiegła wieść o niewierności jej męża Antoniego Królikowskiego, będąca w połogu aktorka wycofała się z życia publicznego. Skupiła na synku, a aktywność w mediach społecznościowych ograniczyła do minimum. Wydaje się jednak, że najgorsze za nią, a Joanna Opozda odkrywa na nowo uroki życia. Jej najnowsze zdjęcie wywołało lawinę komplementów!

Multimedia

Joanna Opozda i Antoni Królikowski - rozstanie ze skandalem w tle

Odkąd media obiegła wieść o niewierności Antoniego Królikowskiego, Joanna Opozda wycofała się z życia publicznego. Nic dziwnego - sensacyjne doniesienia o kochance jej męża zbiegły się w czasie z narodzinami synka pary. Aktorka skupiła się więc na dziecku, ograniczając swoją aktywność w mediach społecznościowych do minimum.

Wydaje się jednak, że najgorsze dni za nią.

Joanna Opozda pokazała nowe mieszkanie! Wydała na nie wszystkie oszczędności. Zobacz, jak mieszka aktorkaZobacz więcej

Joanna Opozda zachwyciła fanów

Najnowsze zdjęcie, którym pochwaliła się Opozda ukazuje ją zgoła inną od tego, co ostatnimi czasy aktorka prezentowała w mediach społecznościowych. Joanna Opozda zaprezentowała się fanom w zwiewnej sukience, a ponadto - z uśmiechem!

Tę wersję aktorki fani powitali z ogromnym entuzjazmem i radością, czemu dali wyraz w komentarzach pod opublikowanym postem. O komplementy pokusili się nie tylko fani, ale również inni "znani i lubiani", w tym - Mateusz Banasiuk.

Pod postem Joanny Opozdy posypały się komplementy i zapytania o sukienkę, w której aktorka faktycznie znakomicie się prezentuje. Jak to zresztą mawiają - ładnemu we wszystkim ładnie!

Zobacz, jak fani komentują uśmiechniętą Joannę Opozdę w majówkowej scenerii (pisownia oryginalna):

piękna sukienka ! W ogóle super wyglądasz Asiulka ❤️

Piękna majówka i cudowna Ty 🌿

Pani Wiosna 🙂

Wygladasz cudownie ❤️ tylko ja spacerując po lesie wyglądam jak bezdomna?😂😂

Wow 🔥 zdecydowanie mega piękna!❤️

Ale piękność😍

Pani Wiosna w najpiękniejszym wydaniu 🤩🌼

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • , (gość)

    Kiedy o tym g*wnie przestaniecie pisać...sprzedać ją do burdelu!!!

    03.05.2022 21:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×