"Brigitte Bardot cudowna". Z kim spotykała się Joanna Opozda? Publikujemy zdjęcia kandydatów do serca pięknej aktorki

Joanna Opozda jest od niedawna na ustach wszystkich za sprawą krążących plotek o rozstaniu pięknej aktorki z Antonim Królikowskim. Aktor, który poślubił Opozdę w sierpniu 2021 r., miał się okazać niewiernym mężem, zdradzającym swoją partnerkę gdy ta wciąż miała pod sercem ich wspólne dziecko. Z kim spotykała się Joanna Opozda, zanim związała z aktorem o opinii amanta? Wszystkie odpowiedzi w naszej galerii.

Multimedia

Z kim spotykała się Joanna Opozda?

Joanna Opozda (ur. 2 lipca 1988 r.) to polska aktorka i modelka, której największą rozpoznawalność przyniosła rola Jowity Kaczmarek w serialu "Pierwsza miłość". Początkowo drugoplanowa, z czasem jej postać stała się jedną z głównych bohaterek serialu i w kontekście postaci granej przez Opozdę poruszano wiele istotnych kwestii społecznych, takich jak uzależnienia, poronienie, stalking czy walka z chorobą nowotworową i jej nawrotami.

Medialna wrzawa

Portfolio młodej aktorki jest już obszerne - Opozda może pochwalić się angażem do najpopularniejszych polskich seriali i filmów. Wystąpiła między innymi w filmie "7 rzeczy których nie wiecie o facetach" i "Brigitte Bardot cudowna". W 2016 r. aktorka wraz z Kamilem Kuroczką wystąpiła w programie "Taniec z gwiazdami", zajmując 8. miejsce i opuszczając program w 4. odcinku. Joanna Opozda spełniała się również w roli modelki - jej zdjęcia były publikowane m.in. we włoskiej edycji magazynu Vogue.

Aktor w ogniu krytyki internautów. "Skala żenady już przekroczona"Zobacz więcej

Obecnie jednak o aktorce nie mówi się w kontekście jej ról, a wydarzeń z życia prywatnego. Opozda w sierpniu 2021 r. wraz z aktorem Antonim Królikowskim ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską, zaś 22 lutego 2022 r. Joanna Opozda urodziła ich pierwsze dziecko, synka Vincenta. Niestety - choć media obiegły zdjęcia Antoniego, zmierzającego do szpitala z naręczem prezentów, chwilę później gruchnęła wieść, że ten związek od dawna jest fikcją. Serwisy plotkarskie, powołując się na informatorów, podawały, że Antoni Królikowski miał zdradzać żonę jeszcze gdy ta była w ciąży. Informowały również, że piękna aktorka jest zdruzgotana sytuacją i ma złamane serce. Sama Opozda powstrzymała się od komentarza, wskazując, że jako kobieta w połogu świeżo po urodzeniu dziecka potrzebuje spokoju.

Pamiętacie wszystkie kobiety Antka Królikowskiego? Lista jego miłosnych podbojów jest długaZobacz więcej

Joanna Opozda - związki

Podczas gdy nie brak opinii, że Opozda mogła się spodziewać takiego obrotu spraw ze względu na burzliwą przeszłość swojego partnera, trudno podobną rozwiązłość i skłonność do zakochiwania przypisać Joannie. Opozda, choć w mediach obecna od lat, nigdy nie afiszowała się ze swoim życiem prywatnym i skupiała uwagę za pomocą osiągnięć zawodowych. Dopiero relacja z Antkiem Królikowskim sprawiła, że media wzięły pod lupę życie prywatne aktorki. Z kim spotykała się Joanna Opozda, a z kim łączyły ją media?

Zobacz galerię i dowiedz się, z kim spotykała się Joanna Opozda zanim związała się z Antkiem Królikowskim

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Opizda to obciach (gość)

    Znana z tego, że wystawiła 4litery dla tego przychlasta od tej grubej kobyły z klanu.

    04.03.2022 23:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×