brigitte bardot cudowna

"Brigitte Bardot cudowna". Joanna Opozda pokazała zdjęcie z synkiem. Ten uśmiech mówi wszystko!

Joanna Opozda ma za sobą naprawdę trudny czas. Rozpad małżeństwa, narodziny, połóg, pierwsze miesiące, dolegliwości dręczące jej malucha - to dla młodej mamy naprawdę wiele. Ponadto aktorka ze względów osobistych musiała szybko wrócić do pracy. Najnowsze zdjęcie zapracowanej mamy wywołało lawinę ciepłych słów w kierunku Joanny Opozdy i jej synka Vincenta.

15.05.2022Brigitte Bardot cudowna

"Brigitte Bardot cudowna". Joanna Opozda zachwyciła fanów. Posypały się komplementy! "Pani Wiosna w najpiękniejszym wydaniu"

Joanna Opozda nie ma za sobą najłatwiejszego czasu. Od momentu, gdy media obiegła wieść o niewierności jej męża Antoniego Królikowskiego, będąca w połogu aktorka wycofała się z życia publicznego. Skupiła na synku, a aktywność w mediach społecznościowych ograniczyła do minimum. Wydaje się jednak, że najgorsze za nią, a Joanna Opozda odkrywa na nowo uroki życia. Jej najnowsze zdjęcie wywołało lawinę komplementów!

03.05.2022Brigitte Bardot cudowna

"Przez Atlantyk". Antek Królikowski opublikował zdjęcie z ochroniarzem znanym z dokumentu "Oszust z Tindera". Internauci są zażenowani

Antek Królikowski jest ostatnio wciąż wspominany w mediach. Wszystko za sprawą programu "Przez Atlantyk", ale przede wszystkim przez jego rozstanie z Joanną Opozdą. Nie jest to jednak koniec sensacji z jego udziałem. Aktor opublikował zdjęcie z ochroniarzem oszusta, którego poznaliśmy w dokumencie Netfliksa pt. "Oszust z Tindera".

18.03.2022Przez Atlantyk

"Brigitte Bardot cudowna". Brat Joanny Opozdy ma żal do szwagra. "Karma wróci"

Emocje wokół rozstania Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego nie opadają. Do medialnej wrzawy dołączył brat aktorki, który dał upust emocjom w komentarzach pod jednym ze zdjęć aktora. Co prawda wpis szybko zniknął z sieci, ale nie umknął uwadze mediów. Autor w rozmowie z jednym serwisów nie kryje, że zawiódł się na szwagrze. - Jeśli się kogoś kocha, to nie ma się potrzeby zdradzania takiej osoby! - zaznaczył.

11.03.2022Brigitte Bardot cudowna

"Brigitte Bardot cudowna". Joanna Opozda wnosi pozew o rozwód. Ma dowody na niewierność Antka Królikowskiego?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski byli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Media żyły związkiem pięknej aktorki i aktora, "cieszącego" się niechlubną opinią amanta. Obecnie wspomina się o nich w odniesieniu do rozpadu związku - aktor miał zdradzać swoją żonę gdy ta była w ciąży. Joanna Opozda podobno zdecydowała się na rozwód i zbiera dowody na niewierność Antoniego Królikowskiego.

04.03.2022Brigitte Bardot cudowna

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×