Brigitte Nielsen pije w samotności tanią wódkę w parku

Najpierw siedziała na ławce, potem leżała na trawniku.

Kiedyś była gwiazdą, doprowadziła nawet od ołtarza Sylvestra Stallone`a, z którym grała w filmach "Rocky 4" oraz "Cobra", pojawiła się także u boku Arnolda Schwarzeneggera w "Czerwonej Sonji"... Ale to już odległa przeszłość - zarówno z kariery, jak i urody nie zostało wiele.

W sobotę Brigitte Nielsen można było "podziwiać" w jednym z parków w Los Angeles, jak prosto z butelki samotnie piła tanią wódkę "Popov" i odpalała jednego papierosa od drugiego... Najpierw czyniła to na parkowej ławce, później już leżąc na trawniku... Ostatecznie opuściła park przedzierając się przez klomby i krzaki jakby nie widząc, gdzie są ścieżki.

O tym, że Nielsen zmaga się alkoholizmem wiedziano od lat. Pierwszy odwyk przeszła już w 2007 roku, później pojawiała się w kilku reality show w telewizjach europejskich. Między innymi w niemieckiej wersji "Tańca z gwiazdami" w 2010 roku, czy "I'm a Celebrity..."

Jak widać dawna modelka i aktorka znów uległa nałogowi. Nie zjawiła się nawet na niedawnym pogrzebie Sage`a Stallone`a - syna swojego byłego męża.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×