"Broadchurch" sezon 3. Ellie i Alec rozwiązują kolejną sprawę. Zobacz zwiastun nowych odcinków

"Broadchurch" powraca z 3. sezonem. Premiera nowych odcinków zaplanowana jest na koniec lutego 2017 roku. Sprawdźcie szczegóły.

Multimedia

„Broadchurch” to jedna z najgłośniejszych produkcji kryminalnych ostatnich lat. Serial zdobył szereg nagród i wyróżnień, wśród nich Nagrodę BAFTA 2014 w trzech kategoriach: za najlepszy serial dramatyczny, najlepszą pierwszoplanową rolę żeńską dla Olivii Colman i najlepszą drugoplanową rolę męską dla Davida Bradleya (znany m.in. z roli Argusa Filcha z serii o „Harrym Potterze” czy Waldera Freya z „Gry o tron”). Olivia Colman była również nominowana za swoją rolę do nagrody Emmy. Za siebie mówią też liczby: koniec pierwszego sezonu zgromadził w Wielkiej Brytanii przed telewizorami prawie 9 milionów widzów.

"Broadchurch" czyli trafnie naszkicowane ludzkie charaktery oraz nieprzewidziane zwroty akcji [RECENZJA]Zobacz więcej

Premiera 3. sezonu "Broadchurch" zaplanowana jest na 27 lutego 2017 w brytyjskiej telewizji ITV.

Fabuła nowych odcinków jest pilnie strzeżoną tajemnicą. Wiadomo, że detektywi Ellie i Alec będą musieli rozwiązać kolejną tajemniczą zbrodnię, która została popełniona na tle seksualnym. W 3. serii pojawią się nowi bohaterowie. Do obsady dołączyli: Julie Hesmondhalgh, Lenny Henry, Roy Hudd, Georgina Campbell, Sarah Parish, Charlie Higson i Mark Bazeley. Oczywiśnie nie zabraknie także dobrze już znanych postaci państwo Latimerów (Jodie Whittaker i Andrew Buchan), pastora (Arthur Darvill), dziennikarki Maggie Radcliffe (Carolyn Pickles).

Zobaczcie tajemniczy zwiastun 3. sezonu "Broadchurch":

Przypomnijmy, że dwa pierwsze sony "Broadchurch" były emitowane w Polsce przez Ale Kino+. Na razie nie wiadomo, czy nowe odcinki również będą dostępne w naszym kraju.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×