Brodzik i Małaszyński w kinowej wersji “Magdy M."!?

A wszystko zaczęło się od serialu Magda M.

Multimedia

To on dał Joasi Brodzik i Pawłowi Małaszyńskiemu wielką popularność. Historia perypetii miłosnych pani mecenas zdobyła serca wielomilionowej publiczności. I pomimo plotek, jakie pojawiały się jeszcze jakiś czas temu, że Małaszyński nie lubi Brodzik, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że ta serialowa para znowu stanie na tym samym planie zdjęciowym. Jak to? Zapytacie …

Z doniesień Super Expressu wynika, że pomysł stworzenia kinowej wersji Magdy M. pojawił się już dawno. W realizacji przeszkodził ponoć kryzys finansowy. Poza tym, Brodzik była w ciąży, potem urodziła bliźniaki i zdecydowała się na udział w serialu Dom nad rozlewiskiem, a jak napisał tabloid Małaszyński nie chciał słyszeć o ponownej współpracy z Joanną.

I jak to najczęściej bywa na wszystkim tym kłopotom zaradziły pieniądze. Trwają rozmowy z inwestorem, a Brodzik i Małaszyński za udział w wersji kinowej, która z pewnością okaże się wielkim hitem, mają dostać po 250 tysięcy złotych!

Czytaj także: Kariera Brodzik wisi na włosku! Odebrała pół miliona złotych Olszówce!? Małaszyński chroni swoją prywatność! Steczkowska i Małaszyński w gorących scenach!

Komentarze

Skomentuj
  • Rotweiller (gość)

    co tak mało

    26.03.2010 20:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×