Brodzik: "Lubię Muchę"

W rozmowie z "Super Expressem" aktorka wyznała, że chciałaby spotkać się z Anią na planie. Uważa, że udział w jednym filmie byłby dla niej ciekawym przeżyciem.

Multimedia

  • Lubię ją. Z uwagą śledzę jej wybory i karierę zawodową. Chciałabym kiedyś spotkać się z nią w pracy. Myślę, że Ania ma duży potencjał - zdradza Joanna w rozmowie z tabloidem.

W show biznesie Brodzik jest niemal zupełnym przeciwieństwem Muchy. Ta druga słynie z ciętego języka, skłonności do awantur i nieprzewidywalności. Z kolei Joanna jest spokojną i ułożoną matką, która rozważa wszystkie swoje decyzje. Czy będzie nam dane zobaczyć na ekranie takie połączenie charakterów?

Czytaj także: Brodzik: Mam 2 prywatnych trenerów. Każdy po... 15kg! Menadżer Muchy uratuje karierę Brodzik? Mucha o roli lesbijki: Miałam okazję już skonsumować!

Komentarze

Skomentuj
  • Honorek (gość)

    Ja też uchę lubię i cieszyłem się, że wygrała "TzG" z lepiej tańczącą Nataszą. Moja sympatia do Muchy znacznie jednak zmalała kiedy zauważyłem Ją na "happeningu" pod Belwederem. Tego jak i przynależności do partii Palikota nie mogę akceptować. Może to, że ładna i "porzucona" przez super PO-wca Kubę W. budziło moją sympatię, ale zachowanie pod Belwederem świadczy jednak o ograniczonym intelekcie. SORRY!!

    01.09.2010 16:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×