Brodzik nadal traci fanów

Po sukcesie "Kasi i Tomka" i "Magdzie M." aktorka wycofała się, aby skupić się na rodzinie.

Multimedia

Zaplanowała wielki powrót w serialu "Dom nad rozlewiskiem". Miał to być hit, a wyszła wielka klapa. W plebiscycie Telekamer serial nie miał szans. "Telekamery były i są barometrem sympatii widzów. Ten plebiscyt pokazał wyraźnie, że kariera Brodzik bardzo zwolniła. Już nie jest aż tak wielką ulubienicą widzów"- zdradza magazynowi "Party" pewna producentka telewizyjna.

Dlaczego Joannie się nie powiodło? "Myślę, że te okropne billboardy reklamujące serial nie pomogły Joasi. Wygląda na nich niesympatycznie. Poza tym widzowie chcą dzisiaj wyłącznie młodych i bezpretensjonalnych bohaterek, zaś Asia kojarzy się już z poważną mamą dwójki dzieci"- tak tłumaczy porażkę koleżanka aktorki.

Czy faktycznie wszystkiemu winny jest wizerunek Joasi? Może po prostu nie potrafi wybierać odpowiednich, ciekawych ról?

Czytaj także: Brodzik za młoda? Szykuje się porażka Brodzik!? Odebrała pół miliona złotych Olszówce!?

Komentarze

Skomentuj
 • asia (gość)

  boczek masz rację

  16.02.2010 20:18
 • Nula i Jula (gość)

  Bardzo zawistna ocena. Brodzik jest świetną aktorką, a w ostatniej roli i nowej fryzurze wygląda dużo korzystniej niż nie jedna polska młoda aktorka.

  16.02.2010 18:43
 • kaśka (gość)

  Nie sama Brodzik grała w Domu na rozlewisku -samo środowisko urabia i filmowi i Joannie złe opinie.Przytaczane są słowa "koleżanki"Joanny,że kojarzy się z poważną mamą dwójki dzieci.Panie Boże ,broń od takich koleżanek!jeszcze nikt filmu nie widział a już było szczekanie,że Brodzik za młoda-ble,ble,ble. Do boczka- jeszcze są "mężczyżni",którzy czytają plotki i piszą chamskie komentarze.

  16.02.2010 17:50
 • boczek (gość)

  Do Ciebie Ula. Dom nad rozlewiskiem to jest prostactwo i banały takie samo jak brzydule i inne tasiemce dla bab, które nic nie robią - tylko siedzą i pasożytują na mężach, którzy zapieprzają od świtu do nocy. Do roboty!!!!

  16.02.2010 16:47
 • Ula (gość)

  Co za stek bzdur!!! Pani Brodzik, to aktorka najwyższych lotów i swoim nazwiskiem nie reklamuje byle czego. Rolę Małgorzaty w Domu nad Rozlewiskiem zagrała rewelacyjnie. Nie zdobyła wprawdzie Telekamery, ale to przecież nie jest wyznacznik czy ktoś jest dobrym aktorem czy nie. Pewnie gdyby zagrała Brzydulę otrzymała by Telekamerę, bo widzowie jak widać cenią banały filmowe i prostactwo, a Pani Brodzik zagrała kobietę, która walczy, myśli i kocha. A jeżeli komuś nie pasuje to, że postawiła Rodzinę na pierwszym miejscu, a dopiero później karierę, to niech się lepiej zastanowi nad sobą, bo chyba pomyliły mu się priorytety. .

  16.02.2010 11:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×