Brodzik nie chce się odchudzać!

Kilka zdań wypowiedzianych z ust aktorki Joasi Brodzik może oznaczać przełom w postrzeganiu przez kobiety swojej figury.

Multimedia

Albo całkiem przekreśli sukces jej kulinarnych fantazji w programie, który prowadzi od niedawna na antenie TVP.

A to historia…

W świecie show-biznesu pogoń za karierą, kasą i powszechnym podziwem jest na porządku dziennym. Zwłaszcza kobiety ganiają do spa, na siłownię, tylko po to by potem dostawać lepsze role, więcej zarabiać i błyszczeć na większej ilości okładek kolorowych czasopism. Świetny wygląd równa się lepsza kariera! I wszyscy ciągle wzdychamy: Jakie one piękne! Jak one schudły! Jakie one szczupłe!

Ale czy ktoś się zastanawia czy równie radosne są na każdej płaszczyźnie życia? Przecież nie wszystko złoto, co się świeci. I tutaj pojawia się wypowiedź Joanny Brodzik. Aktorki, która jest mamą bliźniaków, a od niedawna gości na ekranie nie tylko, jako aktorka, ale także, jako gotująca Brodzik, w programie kulinarnym Brodzik od kuchni.

*My, kobietki, zapominamy, że warto jeść dobre kalorie, bo w nich jest przecież siła. Lepiej mieć parę kilogramów więcej i cieszyć się życiem, niż umartwiać się dla rozmiaru 36 *- mówi gotująca aktorka w rozmowie z tygodnikiem Rewia.

Ciekawe, jak na takie słowa zareagowałaby gwiazda światowej sławy Victoria Beckham? Tyle przecież się pisze o jej wręcz przesadnej dbałości o wagę.

Czytaj także: "Los postanowił mnie jednak trochę ujarzmić" Brodzik i Małaszyński w kinowej wersji “Magdy M."!? Brodzik zrobi nam kuchenną rewolucję!?

Komentarze

Skomentuj
  • kama (gość)

    To się rzadko zdarza -bardzo ładna i mądra:))

    25.04.2010 21:23
  • Scorpio_Lady (gość)

    "Mądrego to i miło posłuchać":).....

    24.04.2010 21:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×