Brodzik zrobi nam kuchenną rewolucję!?

Ola Boga!

Multimedia

Co się dzieje, kiedy znana aktorka zabiera się za program kulinarny!?

Prawdopodobnie nowy program TVP1 będzie jednym z hitów stacji, czego jej życzymy, tak samo mocno, jak prowadzącej go aktorce Joasi Brodzik. Niemniej jednak, wolelibyśmy oglądać ją w innej roli, niż tej przy garach. Ale jak dowiadujemy się z Super Expressu, w programie Brodzik od kuchni nie będzie wiało nudą…

Joasia ma zdradzić, kiedy pierwszy raz piekła kurczaka, jak kisi się żur owsiany i jak marynuje się śledzie. To atrakcje pierwszego odcinka.

Powiem, jak zrobić ciasto na pierogi, gdy ma się tylko dwa jajka, a ma być ich około 60, by było miękkie jak z pięciu, a także co zrobić, by pyzy wyrastały jak pączki u Bliklego i dlaczego potrzebna jest do tego wizyta w aptece - mówi też Joasia.

Wygląda na to, że Brodzik swoją domową, prywatną pasję z całym entuzjazmem chce zaszczepić nam przez szklany ekran. Tylko czy wszystkim jej fanom to się spodoba? W końcu słysząc “Brodzik od kuchni", niektórzy woleliby pewnie zobaczyć coś innego niż widok Joasi z rondelkiem w dłoniach?

Czytaj także: Brodzik i Małaszyński w kinowej wersji “Magdy M."!? Kariera Brodzik wisi na włosku! Nie myśli o przyszłości

Komentarze

Skomentuj
 • mimka (gość)

  Dziś obejrzałam pierwszy raz jej program i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. O ile w ostatnim serialu byłam nią znudzona, bo słabo jej rola wyszła, nieautentycznie, to w tym programie odebrałam ją bardzo pozytywnie, była naprawdę wiarygodna i prawdziwa. Może ponownie zacznę ją lubić.. POWODZENIA! :)

  25.04.2010 18:38
 • boczek (gość)

  Ona jest daremna jako aktorka i myślę, że w gotowaniu też się nie popisze. Wogóle nie lubię jej - nadęta pip.....a!

  29.03.2010 05:48
 • teresa (gość)

  wolę z Nią filmy,bo przepisy mogę przeczytać w książce kucharskiej,a nie słuchać bzdetów o gotowaniu od ludzi,którzy nie mają pojęcia o tym -sorry:))

  28.03.2010 22:57
 • ... (gość)

  super program Pani Joanna Brodzik

  superrrr

  28.03.2010 18:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×