"Broken". Sean Bean promuje nowy serial BBC! Gwiazdor "Gry o tron" i "Władcy pierścieni" w Polsce! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W Warszawie odbyła się gala premiery kanału BBC First, podczas której dziennikarze, celebryci oraz partnerzy BBC Studios mieli wyjątkową możliwość zobaczenia pierwszego odcinka serialu "Broken". Spotkanie uświetniła obecność laureata nagrody BAFTA oraz odtwórcy głównej roli serialu, Seana Beana.

Multimedia

Sean Bean - niezapomniany Lord Net Stark z "Gry o tron" czy Boromir z "Władcy Pierścieni" - przyjechał do Polski na zaproszenie BBC First. Stacja będzie dostępna dla polskich widzów od 26 października tego roku.

Finał serialu podobny do zakończenia "Breaking Bad" i "Rodziny Soprano"! Co się wydarzy? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

BBC First zadebiutuje nagrodzonym nagrodą BAFTA serialem "Broken" z udziałem Seana Beana, który wcieli się w rolę katolickiego księdza prześladowanego przez własną przeszłość. Jest to dramatyczna opowieść o odkupieniu, współczuciu i wybaczeniu. Emisja pierwszego odcinka serii już w dniu startu kanału – w piątek, 26 października o godz. 22:30. Podczas gali można było obejrzeć pierwszy odcinek serialu. Po pokazie Grażyna Torbicka przeprowadziła z aktorem wywiad na scenie, podczas którego Sean Bean opowiadał o pracy nad rolą księdza Michaela Kerrigana przy kręceniu serialu "Broken" oraz o swoich następnych projektach. Wśród zaproszonych na galę gości byli obecni liczni przedstawiciele mediów oraz celebryci, m.in. Odeta Moro czy Pascal Brodnicki.

BBC First zastąpi BBC HD, jako kanał linearny adresowany do publiczności poszukującej oryginalnych, innowacyjnych brytyjskich seriali typu premium. Dzięki wprowadzeniu BBC First widzowie w Polsce po raz pierwszy będą mogli cieszyć się wszystkimi globalnymi markami z portfolio BBC Studios. Kanał będzie dodatkowo wzbogacony o napisy w języku polskim i angielskim.

"Gra o tron" czy "Breaking Bad"? Oto najlepsze seriale XXI wieku! [RANKING]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sean Bean o swojej roli w serialu "Broken"

Komentarze

Skomentuj
  • migmor (gość)

    Ania Kowalczyk

    14.10.2018 12:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×