"Brooklyn 9-9". Pandemia koronawirusa nie powstrzymała ekipy przed wejściem na plan 8. sezonu! Zobacz zdjęcia obsady w mediach społecznościowych!

W Polsce wciąż czekamy na premierę siódmego sezonu serialu "Brooklyn 9-9" na Netfliksie, a tymczasem ekipa właśnie wróciła na plan, aby pracować nad ósmą odsłoną produkcji! Zobaczcie zdjęcia, którymi w mediach społecznościowych podzielili się członkowie obsady!

Multimedia

Prace na planie 8. sezonu "Brooklyn 9-9"

Zaraz po tegorocznych świętach wielkanocnych, ekipa serialu "Brooklyn 9-9" powróciła na plan zdjęciowy, aby rozpocząć prace nad finałowym, ósmym sezonem produkcji. Część obsady poinformowała fanów o tym fakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zobaczcie zdjęcia!

7 kultowych pranków z seriali!Zobacz więcej

Joel McKinnon Miller, serialowy detektyw Norm Scully, udostępnił post operatora kamery pracującego przy produkcji. Na zdjęciu widać obu mężczyzn, pozujących na tle słynnego baru, miejsca potkań ekipy 99. posterunku. Aktor wykorzystał opis posta aby przypomnieć, jak ważne w obecnej rzeczywistości jest zasłanianie ust i nosa maseczkami.

Najbardziej radosne zdjęcie, na którym udało się uchwycić entuzjazm ekipy związany z powrotem na plan, zamieściła Melissa Fumero, wcielająca się w rolę Amy Santiago. Na fotografii poza nią samą widać m.in. Terry'ego Crewsa, serialowego Terry'ego Jeffordsa oraz Andre Braughera wcielającego się w rolę Raymonda Holta.

Najbardziej uroczy dziwacy w serialach. Którzy ekscentrycy zdecydowanie podbili serca publiczności?Zobacz więcej

Stephanie Beatriz, serialowa twardzielka Rosa Diaz, również na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym znajduje się w barze "U Shawa"

Bardzo kreatywnie do zagadnienia poinformowania swoich obserwatorów o powrocie do pracy nad serialem podszedł Joe Lo Truglio, odtwórca roli Charlesa Boyle'a. Postanowił opublikować... przyspieszony film prezentujący jego przemianę od swojego codziennego wyglądu do tego, jak wygląda postać, w którą się wciela!

Lubicie serial "Brooklyn 9-9"?

Pierwszych sześć sezonów serialu "Brooklyn 9-9" znajdziecie na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×