"Brooklyn 9-9". Siódmy sezon wprost zachwyca! To prawdziwa uczta dla fanów serii

Niewielu twórcom seriali udaje się utrzymać wysoki poziom przez wiele sezonów. Do tego elitarnego grona jednoznacznie należą osoby tworzące "Brooklyn 9-9". Siódmy sezon okazał się być jeszcze lepszy od pozostałych!

Multimedia

"Brooklyn 9-9" - 7. sezon

6 lutego (nareszcie!) w legalnej dystrybucji w Polsce pojawił się 7. sezon serialu "Brooklyn 9-9". Wszystkie 13 odcinków wylądowało na Netfliksie. Siódma odsłona popularnego serialu komediowego spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, a sieć zaczęły zalewać pozytywne komentarze.

"Peralta, that's enough!" 🤣 uwielbiam Brooklyn 🙂

Very cool cool cool!!

Świetny, uwielbiam ten serial, idealny na odstresowanie i pośmianie się 😁

Kocham i czekam na finałowy sezon ❤️

Trudno im się dziwić. Siódmy sezon "Brooklyn 9-9" jest naprawdę doskonały! Oczywiście w tym artykule nie znajdziecie żadnych spoilerów dotyczących 7. sezonu, jednak zdarzą się takie dotyczące wcześniejszych odcinków, więc jeśli jeszcze ich nie widzieliście, to koniecznie najpierw je nadróbcie!

Te seriale miały zostać skasowane, ale widzowie na to nie pozwoliliZobacz więcej

Siódmy sezon serialu "Brooklyn 9-9" składa się z 13 odcinków. Powiedzieć, że nowa odsłona produkcji trzyma poziom wcześniejszych odcinków, to jak nic nie powiedzieć. Jak zapewne pamiętacie (w końcu na siódmy sezon czekaliśmy tak długo, że każdy z nas zdążył wielokrotnie obejrzeć starsze odcinki, prawda?), szósty sezon zakończył się odwołaniem Johna Kelly'ego, zwierzchnika nowojorskiej policji, ze stanowiska. W następstwie tych wydarzeń Terry Jeffords mógł pozostać na 99. posterunku, a kapitan Raymond Holt został tymczasowo zdegradowany. W siódmym sezonie znajdujemy się w sytuacji, w której bohaterowie muszą jakoś poradzić sobie z nową rzeczywistością, w której zmieniła się dynamika ich relacji, zarówno zawodowych, jak i prywatnych. Scenarzyści i aktorzy zdecydowanie wychodzą z tej sytuacji obronną ręką, co pozwala widzom zobaczyć uwielbiane postaci z zupełnie nowej perspektywy.

Najfajniejsze dzieciaki z seriali. Nie sposób ich nie kochać!Zobacz więcej

Mocnym akcentem siódmego sezonu są postaci drugo- czy nawet trzecioplanowe. W poszczególnych odcinkach powracają uwielbiane postaci. Co ciekawe, twórcy zdecydowali się na wprowadzenie kilku zupełnie nowych bohaterów, którzy okazują się być bardzo istotni dla dalszego biegu fabuły. Niewątpliwie zabieg ten sprawił, że 7. sezon stał się jeszcze ciekawszy. Wydarzenia i dialogi z 7. sezonu często nawiązują do różnych utworów popkultury. Bohaterowie odwołują się do takich popularnych tworów jak "Szklana pułapka" (wiadomo!) czy... "Gdzie jest Dory?"! Najwięcej odwołań jednak dotyczy samego "Brooklyn 9-9", wcześniejszych sezonów serialu. Czasem są one niezwykle subtelne, niemniej wywołują szeroki uśmiech na twarzach fanów serii. Zdarzają się przypadki, w których nawet same postaci komentują wydarzenia, które miały miejsce już wcześniej krótkim "Znowu?!". Jest to dość odważny zabieg, w końcu pokazywanie widzowi po raz kolejny niemal tego samego ma duży potencjał na wywołanie znudzenia, jednak w tym przypadku zdecydowanie jest to zabieg udany. Widz nie ma wrażenia "powtórki z rozrywki", ponieważ znane motywy pojawiają się w nowej interpretacji.

Trzeci sezon serialu pojawi się już za kilka miesięcy! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Krótko mówiąc, siódmy sezon "Brooklyn 9-9" byłby idealnym sezonem pożegnalnym. Najlepszej jest jednak to, że to nie jest ostatni sezon. Z resztą całe szczęście - siódmy sezon, ze względu na długość, pozostawia po sobie pewien niedosyt. Nic dziwnego - najnowsza odsłona ma zaledwie 13 odcinków, podczas gdy 6. sezon miał 18 epizodów. Jak zapewne wiecie, prace na planie 8. sezonu "Brooklyn 9-9" zostały już dawno zakończone, a widzowie ze Stanów Zjednoczonych mieli okazję je obejrzeć już jakiś czas temu. Oficjalna polska premiera 8. sezonu nie została na razie ogłoszona, jednak Netflix humorystycznie zaznaczył, że jest to już moment, w którym można pytać o pojawienie się 8. sezonu na platformie. Na odpowiedź na pytanie o premierę kolejnych odcinków będziemy musieli jeszcze poczekać.

Ogólna ocena 7. sezonu: Cool cool cool cool/10

Zobacz galerię

Siedem sezonów serialu "Brooklyn 9-9" jest dostępne na Netfliksie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×