"Brooklyn 9-9" zmieni się po śmierci George'a Floyda. 8. sezon powstaje od nowa!

Kultowy serial "Brooklyn 9-9" zmieni się po śmierci George'a Floyda, który zginął uduszony kilka tygodni temu przez policjanta w Minneapolis. Twórca serialu zapowiedział już, że 8. sezon powstaje od nowa. Co się zmieni?

Multimedia

"Brooklyn 9-9" to serial komediowy opowiadający o losach detektywów z komisariatu w Nowym Jorku. Produkcja FOX doczekała się już w sumie siedmiu sezonów, a w przygotowaniu był kolejny. Był, bo jak poinformował niedawno gwiazdor serialu, Terry Crews, prace scenariuszowe do 8. sezonu ruszyły od nowa.

Serial o policjantach zdjęty z anteny po 32 sezonach! To pokłosie śmierci George'a FloydaZobacz więcej

Decyzja ta ma związek ze śmiercią George'a Floyda, który został uduszony 25 maja przez policjanta w Minneapolis. Tragiczna śmierć 46-letniego Afroamerykanina zbulwersowała cały świat. Ekipa "Brooklyn 9-9" planuje stworzyć w związku z tym coś przełomowego.

Dan Goor (showrunner serialu - przyp. red.) napisał już cztery odcinki, ale je wyrzucił do kosza. Zaczęliśmy od nowa. Na razie nie wiemy, w którą stronę pójdziemy. Razem z obsadą odbyliśmy wiele smutnych dyskusji na temat ostatnich wydarzeń. Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć coś przełomowego w tym roku. Mamy szansę, by użyć naszej platformy w jak najlepszy sposób i właśnie to zamierzamy zrobić. - wyjaśnił Terry Crews.

Na razie nie wiadomo, co zmieni się w "Brooklyn 9-9" i kiedy odbędzie się premiera 8. sezonu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×