brooklyn 9-9

Najpiękniejsze męskie przyjaźnie w serialach. Te "bromance" poruszą największych twardzieli!

Można powiedzieć, że absolutnie wszystkie seriale w jakimś stopniu opowiadają o relacjach międzyludzkich. Związki romantyczne przedstawiane w tego typu produkcjach często są źródłem intensywnych emocji, jak również dramatów, zawirowań i rozczarowań. Jednym z najlepszych lekarstw na cierpienia związane z miłością jest... przyjaźń! Sprawdźcie naszą galerię poniżej i przypomnijcie sobie najpiękniejsze przyjaźnie między mężczyznami!

13.04.2021Ranking

Najbardziej uroczy dziwacy w serialach. Którzy ekscentrycy zdecydowanie podbili serca publiczności? Mimo ich dziwactw, każdy chciałby się z nimi zaprzyjaźnić!

Każdy z nas posiada jakieś dziwactwa, większe lub mniejsze. Niejednokrotnie są one trudne do zrozumienia, dla ludzi, którzy nas otaczają. Między innymi z tego powodu, taką przyjemność, satysfakcję i ulgę przynosi nam obserwowanie uroczych dziwaków na małym ekranie. Koniecznie sprawdźcie w galerii poniżej, którzy z największą łatwością podbili serca publiczności!

15.03.2021Ranking

Najgorsi pracownicy w zagranicznych serialach! Kto każdy dzień roboczy traktował jak Światowy Dzień Drzemki w Pracy? Tych bohaterów nie chciałbyś zatrudniać!

W kalendarzu znajduje się wiele świąt, które inspirują twórców seriali. Niemal w każdym sezonie dowolnej produkcji znajdziemy odcinek poświęcony Bożemu Narodzeniu, Walentynkom czy Halloween. Istnieją również święta zupełnie pomijane przez scenarzystów. Mogłoby się wydawać, że jednym z takich wyjątkowych dni, nieuwzględnianych w szczególny sposób w fabule seriali, jest Światowy Dzień Drzemki w Pracy, przypadający w okolicach połowy marca. Okazuje się jednak, że w wielu serialach możemy obserwować życie postaci, które zachowują się, jakby każdego dnia obchodzili to święto. W galerii znajdziecie najciekawsze przypadki tego typu pracowników!

11.03.2021Ranking

Najlepsze seriale kryminalne dostępne w serwisach streamingowych. Netflix, Amazon Prime i nie tylko. Co warto obejrzeć?

W ostatnich latach seriale kryminalne doświadczają ogromnego wzrostu popularności, m.in. dzięki pojawieniu się wielu podkastów dotyczących tej tematyki. Znaczna część słuchaczy zostaje zainspirowanych do zgłębienia kolejnych produkcji związanych ze sprawami kryminalnymi, żeby poznać dodatkowe szczegóły konkretnych spraw, dowiedzieć się nowych rzeczy czy po prostu "pozostać w klimacie". W galerii znajdziecie przykłady wybranych przez nas najciekawszych seriali kryminalnych, sprawdźcie je koniecznie!

19.02.2021Ranking

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×