Bruce Willis żąda 20 mln euro za reklamę wódki!

Amerykański aktor Bruce Willis domaga się zaległych 20 mln euro od polsko-francuskiej Grupy Belvedere za udział w kampanii reklamowej wódki Sobieski.

CZYTAJ TAKŻE: BRUCE'A WILLISA WOJNA Z APPLE: NAGRANIA, KTÓRE KUPIŁ W ITUNES NIE SĄ JEGO WŁASNOŚCIĄ? WILLIS NIE POPRAWIŁ SPRZEDAŻY WÓDKI SOBIESKI

Jak informuje dziennik "The Wall Street Journal" aktor miał się spotkać we wtorek w Paryżu z syndykiem masy upadłościowej francuskiego koncernu alkoholowego Belvédère, do którego należy starogardzka Destylarnia Sobieski.

Sprawa dotyczy 83 tys. akcji Grupy Belvedere, jakie gwiazdor otrzymał 3 lata temu, co stanowi obecnie 2,3 proc. udziałów w kapitale. Akcje były zapłatą za promocję wódki Sobieski - Willis jest na świecie ambasadorem tej marki. Według gazety, gwiazda Hollywood chce tych pieniędzy, bo wartość jego akcji spadła poniżej ustalonego wcześniej poziomu (Belvedere nie podaje szczegółów odnośnie tego poziomu).


CZYTAJ TAKŻE: MACIEJ STUHR: PIŁEM WÓDKĘ Z WILLISEM BRUCE WILLIS BAWI JUŻ W POLSCE!

Grupa Belvedere poinformowała, że nie jest w stanie wypłacić pieniędzy aktorowi.

Źródło: dziennikbaltycki.pl

Komentarze

Skomentuj
  • ppiotrek (gość)

    @gość Może kiedy dostał akcje były one warte 25 mln, a w kontrakcie miał, że jeżeli wartość spadnie poniżej 20 mln to firma ma obowiązek odkupić od niego te akcje za 20 mln jeżeli sobie tego zażyczy. Takie tam gdybanie.

    20.09.2012 23:02
  • TRAFNY (gość)

    jaK TO CHCE - WARTOSC SPADLA A TERAZ CHCE PIENIEDZY, TO TAK JAKBYM JA KUPIL AKCJE MOSTOSTALU( POLIMEX MOSTOSTAL 2 MCE TEMU PO OK 1ZL ZA AKCJE A TERAZ SPADLY DO OK 40GR/AKCJA I BYM SIE DOMAGAL ZWROTU ROZNICY- JAKIS NONSENS, ZACZYNA MI DZIALAC NA NERWY TEN AKTOR

    20.09.2012 20:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×