"Brytania" sezon 2. Kiedy premiera nwych odcinków? Zobacz widowiskowy zwiastun!

"Brytania" powraca z 2. sezonem. Co się wydarzy w nowych odcinkach widowiskowego serialu historycznego? Zobacz zwiastun 2. sezonu "Brytanii".

Multimedia

"Brytania" sezon 2. - co się wydarzy?

W 2. sezonie widowiskowego serialu historycznego, opowiadającego o zdobywaniu przez Rzymian terenów należących do dzisiejszej Wielkiej Brytanii. W nowym sezonie wracamy dwa lata po inwazji na Brytanię, kiedy romanizacja Celtów trwa w najlepsze.

43 rok n.e. Armia Imperium Rzymskiego podąża za rzymską armią, gdy ta powraca, aby zniszczyć celtyckie serce Britannii, tajemniczej krainy dowodzonej przez wojownicze kobiety i potężnych Druidów, którzy twierdzą, że zawiadują potężnymi siłami podziemnego świata. W drugim sezonie, dwa lata po inwazji na Britannię, generał Aulus (David Morrissey) romanizuje plemiona Celtów przy pomocy celtyckiej królowej Ameny (Annabel Scholey) i miażdży tych, którzy próbują okazać opór. Zachowanie Aulusa budzi niepokój Druidów. Jedyną nadzieją dla nich i samych Celtów jest Cait (Eleanor Worthington-Cox), młoda dziewczyna szkolona przez wygnanego przed laty Divisa (Nikolaj Lie Kaas), który chce wypełnić przepowiednię i uratować Britannię przed Rzymianami. Ale kiedy jednak ożywa martwy człowiek, dwóch braci rozpoczyna epicką bitwę woli, która dzieli Druidów i zagraża przepowiedni. Zrealizowany z epickim rozmachem serial przygodowy o próbie podboju przez Rzymian terenów należących do walecznych Celtów.

Tomasz Kot o serialu "World on fire" i karierze za granicą: Takich zabawek u nas nie mają [WYWIAD]Zobacz więcej

Premiera 2. sezonu "Brytanii" 7 listopada w HBO GO.

Brytania - obsada

W napisanym przez uznanego dramaturga i scenarzystę Jeza Butterwortha (Pakt z diabłem, Spectre) serialu ciekawe kreacje aktorskie tworzą: dwukrotnie nominowany do BAFTY David Morrissey (Stan gry), Annabel Scholey (Jane Eyre), Eleanor Worthington-Cox (Czarownica), Nikolaj Lie Kaas (Anioły i demony) oraz Mackenzie Crook (Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły). Reżyserem produkcji jest Luke Watson (serial Czysta robota).

"Mroczne materie" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×