Brytyjskie stylistki myślały, że Janiak jest gejem!

Wszyscy spodziewali się, że będzie wesoło podczas wizyty w Warszawie Trinny Woodall (46 l.) i Susannah Constantine (48 l.).

Multimedia

I słusznie! Najsłynniejsze na świecie stylistki na sobotnim show w jednej z galerii handlowych rozbawiły Polaków do łez. - On świetnie wygląda. Chyba jest gejem. - rozmawiały o Olivierze Janiaku (36 l.) przed tysiącami ludzi. Prezenter TVN-u starał się wyprowadzić je z błędu, a publiczność wprost ryczała ze śmiechu.

Na show Trinny i Susanah przyszło kilka tysięcy ludzi, którzy chcieli się dowiedzieć co brytyjskie stylistki sądzą o nich. Nie wszyscy dostali dobrą ocenę.

Okazuje się, że Polki są świetnie ubrane. Ich styl jest kolorowy i mają świadomość swojego ciała. Tym razem dostało się facetom i to bardzo. - Faceci w Polsce to... Jakbym tu mieszkała to chyba zostałabym lesbijką. - powiedziała jedna z nich.

Jedynym mężczyzną, którego pochwaliły za ubiór był prowadzący imprezę Oliver Janiak. Jednak ten nie do końca był zadowolony z ich oceny, bo dodały że musi być on być gejem. - Jak chcecie to przedstawię wam moją żonę. - bronił się Janiak zagłuszany przez salwę śmiechu widzów.

Ale nawet ten argument nie do końca przekonał stylistki, które patrzyły na niego z przymrużeniem oka. - Jak myślicie, czy on jest gejem? - tym razem pytały publiczność. Dopiero gdy rozbawieni ludzie zaczęli krzyczeć, że nie jest gejem, Janiak odetchnął z ulgą.

Zobacz również: Taniec z gwiazdami. FINAŁ! FILM

Czytaj także: Państwo Janiak pozdrawiają społeczeństwo "Nie marudzę, gdy jestem chory" Kalendarz Janiaka strzałem w 10-tkę!?

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    sexy jest!!!jaki gej tłumoki!??

    16.06.2010 18:37
  • ... (gość)

    gej jak nic!

    14.06.2010 20:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×