"Brzrkr". Netflix nabył prawa do ekranizacji komiksu Keanu Reevesa! To epicka saga o nieśmiertelnym wojowniku

Netflix wyprodukuje film aktorski na podstawie komiksu Keanu Reevesa "Brzrkr". Reeves będzie producentem i zagra główną rolę. Na tym jednak nie koniec. "Brzrkr" doczeka się też serialowej wersji. Poznajcie pierwsze szczegóły.

Multimedia

"Brzrkr" Keanu Reevesa na Netflix!

Netflix nabył prawa do ekranizacji komiksu wydawnictwa BOOM! Studios "BRZRKR". Najpierw zaadaptuje historię w postaci filmu pełnometrażowego, a następnie powstanie spin-off w formie serialu anime.

Twórcą "BRZRKR" jest Keanu Reeves. Scenariusz napisali Reeves i autor bestsellerów New York Timesa Matt Kindt. Ilustracje stworzył słynny artysta Marvela Ron Garney. Za koloryzację odpowiada Bill Crabtree, za litery — Clem Robins, a za projekty postaci i okładki — Rafael Grampá.

„BRZRKR” powstał na podstawie pomysłu, nad którym Reeves pracował od wielu lat. Aktor ostatnio zakończył produkcję filmu „Matrix 4”, który będzie miał swoją premierę jeszcze w tym roku. Wiosną zacznie pracować nad filmem „John Wick 4”.

Polscy aktorzy wzięli udział w tworzeniu gry, która podbija światowe rynki! Na czym polegało ich zadanie? Kto tworzył dubbing?Zobacz więcej

Oba projekty wyprodukują Keanu Reeves oraz Ross Richie i Stephen Christy z BOOM! Studios i Stephen Hamel z Company Films. Adam Yoelin z BOOM! Studios będzie producentem wykonawczym.

"BRZRKR" to epicka saga o trwającej 80 000 lat walce nieśmiertelnego wojownika. Bohater tej opowieści, znany tylko jako "B", jest pół człowiekiem, pół bogiem. Dawno temu został przeklęty i zmuszony do przemocy, co przypłaca problemami egzystencjalnymi. Przemierzający Ziemię przez całe stulecia B wreszcie znajduje bezpieczny azyl. Na zlecenie rządu Stanów Zjednoczonych ma toczyć bitwy zbyt brutalne i zbyt niebezpieczne dla kogokolwiek innego. W zamian B dostanie jedyną rzecz, jakiej pragnie. Pozna prawdę o swojej niekończącej się, przesiąkniętej krwią egzystencji i… dowie się, jak ją zakończyć.

Dobre wieści dla fanów serialu! Co planują twórcy popularnej animacji dla dorosłych?Zobacz więcej

Serial animowany rozszerzy uniwersum "BRZRKR", eksplorując inne elementy historii. W serialu Reeves udzieli głosu swojej postaci z filmu.

Komiks, na podstawie którego powstaną obie produkcje, to limitowana 12-odcinkowa seria wydana przez Boom! Studios. Pierwszy numer ukazał się 3 marca 2021 roku. Pierwsze wydanie sprzedało się już w ponad 615 000 egzemplarzy, co czyni je najlepiej sprzedającym się komiksem od prawie trzydziestu lat. Wydawnictwo BOOM! Studios podpisało z z firmą Netflix umowę pierwokupu na filmy akcji i seriale animowane.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×