"BrzudUla" odcinek 59. Ula wypięknieje, a jej małżeństwo z Markiem odżyje? Dobrzańscy pokonają kryzys?

Między Ulą i Markiem nie jest dobrze. Co prawda Dobrzański wrócił, ale trudno sobie wyobrazić, żeby ich małżeństwo znowu było szczęśliwe. Czy metamorfoza Uli w tym pomoże? Bohaterka "BrzydUli" wypięknieje w 59. odcinku?

Multimedia

"BrzydUla 2" - nowe odcinki w player.pl, a później od czwartku, 7.01.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Marek (Filip Bobek) dowiedział się, kto sprawił, że wyszedł z więzienia. W sprawie firmy nie ma już siły walczyć. Ula (Julia Kamińska) nie chce jednak odpuszczać i ogłaszać upadłości. Między nią a Markiem doszło też do poważnej rozmowy dotyczącej ich małżeństwa.

Marek chce ogłosić upadłość "F&D"! Ula wreszcie rozmawia z mężem!Zobacz więcej

W 59. odcinku serialu "BrzydUla" zobaczymy zupełnie odmienioną Ulę! Kobieta zrzuci okulary i obszerną pidżamę. Razem z ukochanym będzie ścielić łóżko, w którym w końcu znowu razem będą zasypiać. Nie zabraknie też nocnych igraszek zakochanych i przyjemnych wieczorów spędzonych z dziećmi.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Czy Ula i Marek wyjaśnią sobie wszystko i pokonają małżeński kryzys? Niestety, tak łatwo nie będzie. Sielankowe zdjęcia to najprawdopodobniej kadry ze snu Uli, która marzy o tym, aby kilka ostatnich tygodni wymazać z pamięci. Tego jednak nie może zrobić. Czy uda jej się odzyskać miłość i zaufanie Marka?

Długa przerwa w emisji serialu! Kiedy premiera nowych odcinków?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • W (gość)

    Tak, ona zrzuci parę kilo, uczesze się po raz pierwszy od lat i nałoży ubranie zamiast worka, a on z radości wybaczy jej zdradę. Chociaż jak na poziom dotychczasowego scenariusza, to całkiem realne.

    26.12.2020 12:42
  • Ktoś coś (gość)

    No i tyle czekania na retrospekcje i cóż, dostaliśmy kilka sekund raptem.. Więcej było na tych zdjęciach tu, niż w odcinku :( A można było mniej Bożenki (grr) i Adama, a więcej tych scen ze zdjęć. Montaż to chyba najsłabsza strona nowej Brzyduli! Albo twórcy wzięli sobie do serca komentarze z instagrama, że "Turek ratuje serial" i "Bożenka jest super" i przeładowali nimi odcinek -.- Turek jest super, ale równowaga jakaś byłaby wskazana. A postać Bożenki niestety, mega irytująca :( I ten lukier Dobrzańskich by się przydał chociaż w tych retrospekcjach, a tu lipa, trzy mgnienia oka. p.s. Rogucki wreszcie miał więcej niż 2 minuty na ekranie i bardzo mi się podobał :)

    26.12.2020 11:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×