"BrzydUla 2" odcinek 102. Paulina jest zazdrosna o relację Ani i Marka! Zwolni żonę Maćka? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 102. odcinku serialu "BrzydUla" Paulina zauważy bliską relację Ani i Marka i będzie zazdrosna! Czy zwolni żonę Maćka? Sprawdź, co wydarzy się w 102. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 102. w czwartek, 11.03.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Paulina (Maja Hirsch) uznała, że jej kolejnym zadaniem powinno być odzyskanie MiroSławo (Rafał Mohr i Piotr Rogucki), ale źle się do tego zabrała, bo Mirosław nie chce pracować ze Sławomirem. Tymczasem Bożena (Paulina Kondrak) uratowała życie Danielowi (Daniel Kasprowicz), a ten w końcu ją polubił.

Paulina próbuje odzyskać MiroSławo! Bożenka ratuje życie Danielowi!Zobacz więcej

W 102. odcinku serialu "BrzydUla" Marek (Filip Bobek) rozpoczyna dzień od rozmowy z dziećmi. Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) mówią mu o dziwnym zachowaniu Uli (Julia Kamińska), która ciągle ćwiczy.

Violetta (Małgorzata Socha) jedzie do Fica (Michał Sitarski). Prawnik ma dla niej dobre wiadomości - Yu Tian (Mayu Gralińska Sakai) prosi o spotkanie. Feliks chce przyatakować wroga i zabrać na rozmowę nie tylko Violettę, ale też Gośkę (Aleksandra Kisio). Violi rzednie mina - mówi mu o żądaniach koleżanki.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Paulina widzi, jak Marek i Ania (Monika Fronczek) roześmiani wchodzą razem do firmy. Jest zazdrosna. Tymczasem Dobrzański z koleżanką główkują, jak rozwiązać problem projektantów - Marek wpada na przebiegły pomysł. Ale czy ten wypali? Feliks i Violetta spotykają się z Gośką. Postanawiają zagrać va banque! Dziewczyna nie jest jednak skłonna do pomocy pro bono. W tej sytuacji prawnik i jego klientka szukają "bezbolesnego" rozwiązania…

Ania próbuje załatwić z Pauliną sprawę projektantów. Zazdrosna Febo traktuje ją obcesowo. Nie chce z nią rozmawiać - o interesach tylko z Markiem! Tymczasem on przekazuje Sebastianowi (Łukasz Garlicki), żeby nie wykonywał polecenia zawodowego. Wkrótce w "F&D" pojawia się Mirosław gotowy podpisać umowę… Violetta i Fic opijają swój sukces. Również Paulina idzie z winem do Marka…

Metamorfoza Uli w nowych odcinkach! Marek znów będzie z Pauliną, a Sebastian z Violettą?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×