"BrzydUla 2" odcinek 105. Bożena wykorzystuje Adama? Angelica popełnia poważny błąd! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 105. odcinku serialu "BrzydUla" Ania zacznie podejrzewać, że Bożenka wykorzystuje Adama! Tymczasem Angelica popełni poważny błąd, który może wściec Paulinę! Sprawdź, co wydarzy się w 105. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 105. we wtorek, 16.03.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Paulina (Maja Hirsch) spędziła noc u Marka (Filip Bobek). Rano spotkała Anię (Monika Fronczek) i wmówiła jej, że między nią a Markiem do czegoś doszło. Szymczykowa jest pewna, że Dobrzański wrócił do byłej narzeczonej! Tymczasem Sebastian (Łukasz Garlicki) za wszelką cenę chce odkryć, co ukrywa Francesco (Piotr Borowski)...

Marek i Paulina spędzili razem noc?! Ania ich przyłapie! Zobacz więcej

W 105. odcinku serialu "BrzydUla" Paulina informuje brata, że przelew z ministerstwa wyszedł. Prosi Aleksa (Mariusz Zaniewski), żeby pojawił się w firmie i wsparł ją w zarządzaniu. Febo przekazuje dobre wiadomości dla Francesco. Z kolei Iza (Dominika Kluźniak) i Gutowska (Hanna Klepacka) przygotowują pracownię na powrót projektantów. Czy ich wysiłki spełnią oczekiwania artystów?

Tymczasem Ela (Katarzyna Zielińska-Jaworska) wpada na pomysł, który podniesie jakość jej usług. Swoim entuzjazmem próbuje zarazić przyjaciół. Realizację swojego planu zaczyna od przeprowadzenia ankiety. Już na starcie trafia jednak na bardzo grząski grunt - bardzo kapryśnych klientów. A Iza i Gutowska odkrywają sekret MiroSławo (Rafał Mohr i Piotr Rogucki)!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Adam (Łukasz Simlat) zaskakuje wszystkich swoją decyzją - nadchodzący projekt przekazuje młodej krwi! Ania nie jest pewna, czy Bożenka (Paulina Kondrak) poradzi sobie z powierzonymi jej zadaniami. Podpytuje kuzynkę męża, jakie ma relacje z szefem. Zauważa, że dziewczyna wykorzystuje Turka! Z kolei dyrektor informuje o zmianach pracowników - przekazuje obowiązki Szymczyk zaskoczonej Ewie Wróbel (Sandra Kościelniak). Kurier (Marek Jasek) przynosi niezaadresowaną przesyłkę. Angelica (Katarzyna Ankudowicz) zanosi ją do Sebastiana, który odsyła ją z kwitkiem. Dziewczyna z powrotem wciska kopertę dostarczycielowi. Nie ma pojęcia, że to przesyłka, której szuka Paulina…

Marek przekazuje dobrą wiadomość Uli - przelew od ministerstwa wyszedł - rozpoczynają produkcję. Aleks pojawia się w firmie. Wszyscy zbierają się w sali konferencyjnej, żeby omówić plan działania - zamówienie dla ministerstwa. Nagle do pokoju wchodzi załamany Adam - twierdzi, że pieniędzy nie ma na koncie!

Metamorfoza Uli w nowych odcinkach! Marek znów będzie z Pauliną, a Sebastian z Violettą?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×