"BrzydUla 2" odcinek 106. Zuchwała kradzież w "F&D"! Sebastian pobije się z Aleksem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 106. odcinku serialu "BrzydUla" "F&D" zostanie okradzione! Wszyscy zaczną się nawzajem oskarżać, a Sebastian i Aleks rzucą się na siebie! Sprawdź, co wydarzy się w 106. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 106. w środę, 17.03.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Bożena (Paulina Kondrak) niespodziewanie dostała duże zadanie od Adama (Łukasz Simlat), a Ania (Monika Fronczek) zaczęła podejrzewać, że ta wykorzystuje Turka. Z kolei Febo i Marek (Filip Bobek) spotkali się, by omówić zamówienie. Nagle do sali wszedł załamany Adam...

Bożena wykorzystuje Adama? Angelica popełnia poważny błąd!Zobacz więcej

W 106. odcinku serialu "BrzydUla" Adam przekazuje wszystkim złe wieści - pieniądze z ministerstwa zniknęły! Oczy Febo natychmiast kierują się w stronę Turka. Dyrektor finansowy zapewnia o swojej niewinności, wskazując na innego podejrzanego - Francesco (Piotr Borowski). Marek chce wyjaśnić sprawę i zadzwonić na policję. Aleks (Mariusz Zaniewski) wpada w popłoch, prosi go o czas.

Adam zamyka się w swoim gabinecie, gdzie dostaje ataku paniki. Bożenka stara się go uspokoić. Sebastian (Łukasz Garlicki) ma za złe przyjacielowi, że stracił czujność i go nie słuchał. W tej sytuacji widzi tylko jedno rozwiązanie - telefon na policję. Marek jednak się opiera… Aleks próbuje skontaktować się ze wspólnikiem.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

W międzyczasie Angelica (Katarzyna Ankudowicz), która słyszała piąte przez dziesiąte, stojąc pod drzwiami sali konferencyjnej, rozpuszcza po firmie plotki. Podobnie jak Ewa (Sandra Kościelniak), która oczernia Adama w oczach innych pracowników. Wówczas do akcji wkracza Bożenka… Aleks chce wyjść z biura, żeby wyjaśnić sprawę kradzieży pieniędzy. Marek i Sebastian próbują za wszelką cenę go powstrzymać. Dochodzi do przepychanki…

W sali konferencyjnej trwa wzajemne oskarżanie się wszystkich stron. Tymczasem Adam decyduje się na krok, będący jedynym honorowym wyjściem z całej sytuacji. Bożenka reaguje! W Sali konferencyjnej nagle rozbrzmiewa telefon. To Ula (Julia Kamińska), która ma dla Marka wieści - pieniądze są na ich koncie! Jak to możliwe?

Metamorfoza Uli w nowych odcinkach! Marek znów będzie z Pauliną, a Sebastian z Violettą?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Aga (gość)

    A moze minister wyslal piniadze na konto dobrzanskich

    17.03.2021 15:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×