"BrzydUla 2" odcinek 107. To Marek ukradł firmowe pieniądze?! W "F&D" zjawia się policja! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 107. odcinku serialu "BrzydUla" wszystkie podejrzenia padną na... Marka! Tymczasem w "F&D" zjawia się policja, by zacząć śledztwo w sprawie kradzieży pieniędzy... Co z tego wyniknie? Sprawdź, co wydarzy się w 107. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 107. w czwartek, 18.03.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Niespodziewanie pieniądze od ministerstwa zniknęły z konta "F&D"! Wszyscy zaczęli się nawzajem oskarżać, a między Sebastianem (Łukasz Garlicki) a Aleksem (Mariusz Zaniewski) doszło nawet do bójki!

Zuchwała kradzież w "F&D"! Sebastian pobije się z Aleksem? Zobacz więcej

W 107. odcinku serialu "BrzydUla" po rozmowie z Ulą (Julia Kamińska) w jednej chwili wszystkie podejrzenia padają na Marka (Filip Bobek). Dobrzański wychodzi porozmawiać z żoną - mówi jej o całym zgiełku, który panuje w firmie. W międzyczasie Angelica (Katarzyna Ankudowicz) opatruje rannego Sebastiana. Po powrocie do sali konferencyjnej Marek oczyszcza swoje dobre imię.

Po kilku godzinach od zgłoszenia w "F&D" pojawiają się funkcjonariusze policji w celu przesłuchania pracowników w sprawie kradzieży. Na miejscu policjanci spotykają znajome twarze… Rozpoczynają zbieranie zeznań od wszystkich.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Jasiek (Wacław Warchoł) i Wojtek (Maciej Radel) szykują się na sesję zdjęciową promującą ich koszulki. Od samego początku wszystko układa się jak na złość - tracą lokację, fotografa. Bażant nie poddaje się - wszystko da się jakoś rozwiązać! Innego zdania jest zatrudniona modelka, która ostentacyjnie wychodzi…

Paulina (Maja Hirsch) spotyka się z MiroSławo (Rafał Mohr i Piotr Rogucki). Wyjaśnia im, co się wydarzyło ostatniego dnia. Ma dla projektantów bardzo zaskakującą propozycję. Co na to duet? Jakby tego było mało, do "F&D" wpada rozwścieczona Violetta (Małgorzata Socha)!

Metamorfoza Uli w nowych odcinkach! Marek znów będzie z Pauliną, a Sebastian z Violettą?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×