"BrzydUla 2" odcinek 111. Ula po przemianie zjawia się w firmie. Wszyscy są w szoku! Paulina i Aleks poznają prawdę o Francesco! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 111. odcinku serialu "BrzydUla" odmieniona Ula zjawi się w "F&D" i zaskoczy wszystkich swoich wyglądem! Z kolei Paulina i Aleks dowiedzą się wreszcie, kim jest Francesco... Sprawdź, co wydarzy się w 111. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 111. w środę, 24.03.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Angelica (Katarzyna Ankudowicz) postanowiła zeswatać Violettę (Małgorzata Socha) i Sebastiana (Łukasz Garlicki) i zaczęła knuć. Z kolei Paulina (Maja Hirsch) wystraszyła się, bo Aleks (Mariusz Zaniewski) chciał zabić Fransceco (Piotr Borowski)! Wezwała Marka (Filip Bobek), który był w drodze na lotnisko, by odebrać rodzinę...

Aleks chce zabić Francesco! Angelica wyswata Violettę i Sebastiana?Zobacz więcej

W 111. odcinku serialu "BrzydUla" Marek jedzie do domu rodzeństwa Febo, żeby wesprzeć Paulinę. Przez to nie odbiera Uli (Julia Kamińska) i dzieci z lotniska. Kiedy wraca do domu, wszyscy już śpią. Nad ranem budzą go dzieci. Okazuje się, że Ula już wyszła.

Tymczasem ona podrzuca Antosia (Szymon i Wojciech Gmerek) do Szymczyków. Przyjaciele są w szoku na jej widok! Józef (Marek Włodarczyk) rozmawia z Alą (Dorota Pomykała) o wakacjach. Kobieta chce jednak wiedzieć, co słychać w Rysiowie. Mąż mówi jej o kłopotach Jaśka (Wacław Warchoł), które ściągnął na siebie, będąc jeszcze w Anglii. Tymczasem on i Wojtek (Maciej Radel) idą na spotkanie z modelką i jej reprezentantem. Zagrywają va banque!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Paulina nie wierzy, w to co widzi. Chcąc uniknąć spotkania z piękną Ulą, wymyka się i jedzie z Aleksem na komisariat policji, żeby złożyć zeznania obciążające Francesco Capone. Nie spodziewają się, co ich czeka na miejscu - Francesco Capone tak naprawdę nazywa się... Franek Kapota!

W "F&D" wszyscy są pod wrażeniem nowego wyglądu Uli. Tymczasem ona wita się z pracownikami i przyjaciółmi. W końcu do firmy dociera też Marek…

Odmieniona Ula wróci z wakacji! Jak będzie wyglądać po metamorfozie? Mamy zdjęcia!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • polski Włoch :) (gość)

    Super jest to, że w drugim sezonie jest dużo więcej języka włoskiego. W końcu Paula i Aleks są w połowie Włochami. Można się osłuchać trochę z pięknym językiem włoskim. Równocześnie ciekawym zwrotem akcji jest fakt, że Francesco wcale nie jest Włochem. Teraz jest już absolutnie zrozumiałe czemu do tej roli nie zatrudniono prawdziwego Włocha.

    25.03.2021 18:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×