"BrzydUla 2" odcinek 112. Marek widzi odmienioną Ulę po raz pierwszy i... wręcza jej pozew rozwodowy! To rzeczywiście koniec ich małżeństwa? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 112. odcinku serialu "BrzydUla" Marek zobaczy Ulę po przemianie i... wręczy jej pozew rozwodowy! To rzeczywiście koniec ich małżeństwa? Sprawdź, co wydarzy się w 112. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 112. w czwartek, 25.03.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Ula (Julia Kamińska) przeszła metamorfozę i odmieniona zjawiła się firmie. Zaskoczyła wszystkich swoim wyglądem! Tymczasem Paulina (Maja Hirsch) i Aleks (Mariusz Zaniewski) poszli na policję, tam dowiedzieli się, że Francesco (Piotr Borowski) nie jest tym, za kogo się podaje!

Ula po przemianie zjawia się w firmie. Wszyscy są w szoku! Paulina i Aleks poznają prawdę o Francesco! Zobacz więcej

W 112. odcinku serialu "BrzydUla" Uli na widok Marka wypadają dokumenty z rąk. Kiedy mąż podchodzi się przywitać, nadeptuje na papiery na podłodze. Nagle słychać trzask - stanął na okularach żony…

Tymczasem Bożenka (Paulina Kondrak) jest zdziwiona, że Adam (Łukasz Simlat) przyjął propozycję Pauliny. Dziewczyna jest zawiedziona - jej plany założenia spółki z Turkiem legły w gruzach! Dyrektor finansowy korzysta z okazji, żeby wybadać grunt - chce wiedzieć, co ich łączy. Rozmowa schodzi na bolesne dla obu stron tematy.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Marek i Ula postanawiają dokończyć temat ich przyszłości. Dobrzański wręcza jej to, co przygotował - pozew rozwodowy! Ustalają kolejne kroki - rozmowa z psychologiem, która pomoże im przygotować dzieci. Tymczasem modelka - Dąbrowska (Elżbieta Jodłowska) - zaprasza Jaśka (Wacław Warchoł) i Wojtka (Maciej Radel) na negocjacje. Agent próbuje ingerować, ale zostaje spacyfikowany. Ewa (Sandra Kościelniak) podpytuje księgową Teresę (Karina Szafrańska) o relacje Bożenki z szefem. Kobieta daje upust swojej niechęci do Szymczykowej i mówi wszystko, co wie oraz to czego się jedynie domyśla.

Marek szuka wsparcia u Sebastiana (Łukasz Garlicki). Z kolei Ania (Monika Fronczek) pociesza Ulę. Nie ma wątpliwości - to koniec małżeństwa Dobrzańskich!

Ula jest poważnie chora! To dlatego tak schudła? Choroba zbliży ją do Marka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • na plus (gość)

    Przemiana Uli w drugim sezonie podoba mi się bardziej niż ta w sezonie pierwszym. Jest bardziej naturalna i zdecydowanie bardziej pokazuje urodę Julii (Uli). W pierwszym sezonie Ula po metamorfozie za bardzo przypominała Paulinę. Teraz jest bardziej sobą.

    25.03.2021 18:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×