"BrzydUla 2" odcinek 113. Ula i Marek umawiają wizytę u psychologa. Yu Tian przekupi Fica?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 113. odcinku serialu "BrzydUla" Ula i Marek ustalają wizytę u psychologa i unikają się. Z kolei Yu Tian składa Ficowi propozycję! Mecenas będzie wierny Violetcie? Sprawdź, co wydarzy się w 113. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 113. w piątek, 26.03.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Marek (Filip Bobek) wreszcie zobaczył się z Ulą (Julia Kamińska) po jej powrocie do Polski i... wręczył jej pozew rozwodowy! Zaczęli planować swoje rozstanie... Oboje zwierzyli się swoim przyjaciołom i wygląda na to, że to rzeczywiście już koniec!

Marek widzi odmienioną Ulę po raz pierwszy i... wręcza jej pozew rozwodowy! To rzeczywiście koniec ich małżeństwa? Zobacz więcej

W 113. odcinku serialu "BrzydUla"Ula robi wszystko, żeby "nie myśleć". Ona i Marek nadal mijają się. Ustalają jedynie wizytę u psychologa. Kobieta zataja przed Alą (Dorota Pomykała), że mąż wręczył jej pozew rozwodowy.

Adam (Łukasz Simlat) opowiada terapeutce o ostatnich wydarzeniach w "F&D" i o tym, co udało mu się zyskać. Psycholog jest pod wrażeniem - gratuluję mu sukcesu i przekazuje informację, która napawa Turka przerażeniem - to koniec terapii! Po powrocie do domu, męczony wyrzutami sumienia, dyrektor finansowy przeżywa załamanie! Jakby tego było mało, dzień w pracy nie poprawia mu nastroju.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Viola (Małgorzata Socha) i Angelica (Katarzyna Ankudowicz) są w ferworze zakupów. Nagle przerywa im kolejny telefon od Fica (Michał Sitarski). W końcu Viola odbiera. Prawnik przypomina jej o spotkaniu z panem Hu (Hai Bui Ngoc), który właśnie wraz z Yu Tian (Mayu Gralińska Sakai) siedzi w jego gabinecie. Korzystając z nieobecności Kubasińskiej, Yu Tian składa Ficowi propozycję. Czy mecenas ją przyjmie? Jak na próbę przekupienia jej adwokata zareaguje Violetta?"

Ula jest poważnie chora! To dlatego tak schudła? Choroba zbliży ją do Marka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×