"BrzydUla 2" odcinek 115. Pełna nadziei po wspólnej nocy Ula dowiaduje się, że Marek kręci z Pauliną! Violetta i Sebastian pogodzą się? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 115. odcinku serialu "BrzydUla" Ula po nocy z Markiem będzie bardzo szczęśliwa. Jednak, gdy dowie się o jego relacjach z Pauliną, będzie wściekła! Z kolei Violetta i Sebastian wreszcie szczerze porozmawiają. Sprawdź, co wydarzy się w 115. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 115. we wtorek, 30.03.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) poszli do psychologa, by dowiedzieć się, jak powiedzieć dzieciom o ich rozstaniu. Po powrocie do domu, Ula rozkleiła się, a małżonkowie padli sobie w ramiona!

Terapia pomoże pogodzić Dobrzańskich? Ula i Marek spędzą razem noc?!Zobacz więcej

W 115. odcinku serialu "BrzydUla" nad ranem Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) mają powody do radości - widzą wspólnie śpiących rodziców! Również Ula czuje, że przed nią i Markiem nowe otwarcie. Radosne śniadanie w domu Dobrzańskich przerywa pojawienie się Pauliny (Maja Hirsch) - Marek zapomniał o ich wspólnym wyjeździe do Poznania.

Tymczasem w domu Maćka Krzysztof Czeczot) pojawia się Grzesiek (Łukasz Król). Ma dla kumpla propozycję pracy. Szymczyk postanawia wysłuchać oferty i zapoznać się warunkami. Te okazują się nad wyraz korzystne. Pojawia się jednak drobny, a zarazem bardzo istotny, szczegół - praca jest w Londynie...

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Szczęśliwa Ula relacjonuje wydarzenia ostatniego wieczora. Jest pełna nadziei i pewności, że Marek jest jej drugą połówką. Ania (Monika Fronczek) studzi jej entuzjazm - opowiada o tym, co zastała w domu Dobrzańskich podczas nieobecności Uli. Violetta (Małgorzata Socha) i Angelica (Katarzyna Ankudowicz) idą na kolację do Sebastiana (Łukasz Garlicki). Młodsza Kubasińska przygotowuje romantyczny posiłek dla siostry i Sebastiana, a po chwili niezauważalnie ulatnia się. Byli narzeczeni zostają sami. Pod wpływem chwili dochodzi między nimi do szczerej rozmowy!

Marek wraca z Poznania. W domu czeka na niego wściekła Ula, która ma mu coś do zakomunikowania - chce ustalić termin rozprawy!

Ula jest poważnie chora! To dlatego tak schudła? Choroba zbliży ją do Marka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Goal

    Google będzie płacić konsekwentnie od 27485 do 29658 dolarów za zrobienie zdjęcia w Internecie z domu. Dołączyłem do tej akcji 2 miesiące temu i zarobiłem 31547 $ w moim pierwszym miesiącu k z tej akcji h. Mogę powiedzieć, że moje życie uległo całkowitej poprawie! Przyjrzyj się temu, co robię .....> www.works79.com

    29.03.2021 15:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×