"BrzydUla 2" odcinek 116. Ula zarzuca Markowi romans z Pauliną! Dobrzański szuka dla siebie mieszkania... [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 116. odcinku serialu "BrzydUla" Ula jest wściekła na Marka za jego noc z Pauliną. Po kłótni z żoną Dobrzański zaczyna szukać dla siebie mieszkania... Tymczasem Maciek decyduje się na pracę w Londynie! Sprawdź, co wydarzy się w 116. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 116. w środę, 31.03.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Ula (Julia Kamińska) cieszyła się, że powoli układa jej się z Markiem (Filip Bobek). Wszystko zepsuła informacja od Ani (Monika Fronczek) o tym, że Paulina (Maja Hirsch) spędziła z Dobrzańskim noc w ich domu. Doszło także do szczerej rozmowy Violetty (Małgorzata Socha) i Sebastiana (Łukasz Garlicki), a Maciek (Krzysztof Czeczot) dostał propozycję pracy w Londynie.

Pełna nadziei po wspólnej nocy Ula dowiaduje się, że Marek kręci z Pauliną! Violetta i Sebastian pogodzą się?Zobacz więcej

W 116. odcinku serialu "BrzydUla" Ania i Maciek rozmawiają o propozycji pracy, którą dostał Szymczyk. Rozważają wszystkie "za" i "przeciw". W końcu nadchodzi chwila prawdy - trzeba podjąć decyzję.

Tymczasem skacowana Violetta budzi się w domu Sebastiana. Mężczyzna proponuje jej śniadanie, ale ona postanawia wyjść po angielsku. Tymczasem Fic (Michał Sitarski) szuka jej w F&D. Natrafia na Angelicę (Katarzyna Ankudowicz), która podaje mu "instrukcję obsługi siostry".

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Marek widzi, jak Ula wyrzuca szlafrok do kosza. Orientuje się, że żona rozmawiała z Anią. Między małżonkami dochodzi do niezręcznej dyskusji, która przeradza się w minikłótnię. Maciek odwiedza Ulę, szukając u niej wsparcia. Przyjaciółka jest zachwycona, do momentu, kiedy poznaje szczegóły zatrudnienia… W między czasie Ania przekazuje teściowej (Maria Maj) dobrą wiadomość… Chwilę później rozjuszona mama Maćka wpada do domu Uli, żeby skonfrontować się z synem. Chce przemówić mężczyźnie do rozsądku!

Violetta rozmawia z Angelicą. Nie rozumie, dlaczego siostra próbuje wrobić ją w znajomość z facetem, który jej się podoba. Następnie sama idzie na masaż, który budzi w niej "traumy energetyczne"… Podczas zabiegu doznaje także oświecenia! Po porannym spięciu z Ulą Marek szuka mieszkania dla siebie. Kiedy prowadzi kolejną - podejrzaną - rozmowę, do gabinetu wchodzi Ula… Wszystko wskazuje na to, że najgorsze dopiero przed Dobrzańskimi!

Ula jest poważnie chora! To dlatego tak schudła? Choroba zbliży ją do Marka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×