"BrzydUla 2" odcinek 117. Ostre starcie Uli i Pauliny! Ania cierpi po wyjeździe Maćka [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 117. odcinku serialu "BrzydUla" Maciek wyjedzie do Londynu, a Ania będzie to przeżywać. Z kolei w pracy Ula będzie miała starcie z Pauliną! O co? Sprawdź, co wydarzy się w 117. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 117. w czwartek, 1.04.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Ula (Julia Kamińska) była zła, gdy dowiedziała się, co Marek (Filip Bobek) robił z Pauliną (Maja Hirsch) podczas jej nieobecności. Doszło do kłótni Dobrzańskich, a po niej Marek zaczął szukać dla siebie mieszkania! Z kolei Maciek (Krzysztof Czeczot) zdecydował się na pracę w Londynie.

Ula zarzuca Markowi romans z Pauliną! Dobrzański szuka dla siebie mieszkania... Zobacz więcej

W 117. odcinku serialu "BrzydUla" Maciek żegna się z rodziną i przyjaciółmi. Po wyjeździe męża Ania (Monika Fronczek) jest w rozsypce. Szuka wsparcia u Uli. W domu Sebastiana (Łukasz Garlicki) pojawia się ekipa z prezentem od Violetty (Małgorzata Socha). Mężczyzna jest w szoku na widok nowego narożnika! Pomimo pierwszej reakcji postanawia go wypróbować - zasypia błogim snem i budzi się w objęciach Violetty! To jednak tylko sen...

Pogodzeni MiroSławo (Rafał Mohr i Piotr Rogucki) rozmawiają z Markiem. Proszą go o jedno - szczerość i klarowność działań. Dobrzański obiecuje spełnić ich życzenie, lecz już po chwili łamie jedną z obietnic. Po chwili na spotkanie dociera też Ula. Między nią a Pauliną dochodzi do biznesowego starcia. Po której ze stron stanie Marek? Tymczasem Febo informuje wszystkich zaskoczonych o swoim planie B., który sfinansuje kolekcję rozwodową MiroSławo. Cała sytuacja odbija się na, i tak już wątłej, relacji Dobrzańskich.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Rozwścieczona Violetta wpada do gabinetu Fica (Michał Sitarski). Mecenas usiłuje się jej wytłumaczyć, ale kobieta nie chce go słuchać. Jest przekonana o swojej racji! Paulina spotyka się z Aleksem (Mariusz Zaniewski). Okazuje się, że Francesco (Piotr Borowski) nadal przebywa w Polsce. Postanawiają ostrzec przed nim swoich przyjaciół. Ale czy nie jest za późno?

Spóźniony, ale wyspany, Sebastian dociera do firmy. Czeka na niego zdołowany Marek - jego małżeństwo dobiega końca. Tymczasem Ania i Ula rozmawiają o wydarzeniach z przeszłości… Dochodzi do zaskakujących wniosków.

Ula jest poważnie chora! To dlatego tak schudła? Choroba zbliży ją do Marka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Google

    *Google będzie płacić konsekwentnie od 27485 do 29658 dolarów za zrobienie zdjęcia w Internecie z domu. Dołączyłem do tej akcji 2 miesiące temu i zarobiłem 31547 $ w moim pierwszym miesiącu k z tej akcji h. Mogę powiedzieć, że moje życie uległo całkowitej poprawie! Przyjrzyj się temu, co robię .....> www.works79.com

    01.04.2021 06:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×