"BrzydUla 2" odcinek 119. Julka i Kuba dowiadują się o rozwodzie! Dochodzi do wielkiej rodzinnej awantury! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 119. odcinku serialu "BrzydUla" Julka i Kuba czytają list do Uli i dowiadują się o rozwodzie rodziców. Dojdzie do wielkiej rodzinnej awantury! Sprawdź, co wydarzy się w 119. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 119. w poniedziałek, 5.04.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) dowiedzieli się, że pozew rozwodowy został złożony, a ich relacje zaczęły się pogarszać - coraz częściej się kłócą. Z kolei Violetta (Małgorzata Socha) i Sebastian (Łukasz Garlicki) zbliżyli się do siebie, a Angelica (Katarzyna Ankudowicz) wyznała wreszcie siostrze, że nic nie łączy jej z Olszańskim.

Ula i Marek coraz częściej się kłócą! Angelica mówi Violetcie prawdę o swojej relacji z SebastianemZobacz więcej

W 119. odcinku serialu "BrzydUla" Ula i Marek wracają do domu. Po drodze ścierają się - każde z nich ma inną wizję prowadzenia firmy. Na miejscu czekają na nich Ala (Dorota Pomykała) i Józef (Marek Włodarczyk). Chcą porozmawiać! Nie zgadzają się na rozwód.

Mama Maćka (Maria Maj) panoszy się w domu Szymczyków, czym doprowadza Anię (Monika Fronczek) i Bożenkę (Paulina Kondrak) do szału. A to dopiero początek… Bożenka ostrzega szwagierkę przed ciotką - radzi jej, żeby jak najszybciej pozbyła się teściowej. Ania postanawia posłuchać sugestii!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Ala informuje Dobrzańskich, że przyszedł do nich list z sądu. Rozpoczynają się poszukiwania korespondencji. Tymczasem Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) zapoznają się z jej treścią - dowiadują się o rozwodzie rodziców! W końcu zbierają się na odwagę i żądają od Uli i Marka wyjaśnień… Dochodzi do rodzinnej awantury. Dobrzańscy próbują zapanować nad sytuacją, która wymyka się spod kontroli.

Ula jest poważnie chora! To dlatego tak schudła? Choroba zbliży ją do Marka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×