"BrzydUla 2" odcinek 120. Kuba trafia do szpitala! Dobrzańscy spotykają tam Artura... [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 120. odcinku serialu "BrzydUla" Kuba trafi do szpitala! Zdenerwowani Ula i Marek dotrą na miejsce, a tam spotkają Artura... Sprawdź, co wydarzy się w 120. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 120. we wtorek, 6.04.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) dowiedzieli się, że Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) się rozwodzą. Dzieci były oburzone i doszło do wielkiej rodzinnej awantury! Tymczasem Ania (Monika Fronczek) nie mogła poradzić sobie z teściową (Maria Maj) i postanowiła się jej pozbyć!

Julka i Kuba dowiadują się o rozwodzie! Dochodzi do wielkiej rodzinnej awantury! Zobacz więcej

W 120. odcinku serialu "BrzydUla" od rana atmosfera w domu Dobrzańskich jest napięta. Dzieci nie chcą rozmawiać z Ulą i Markiem. Są głusi na ich prośby i przeprosiny. Rodzice postanawiają umówić spotkanie z psychologiem. Niestety, dramatyczny zbieg wydarzeń krzyżuje te plany - Kuba dusi się!

Paulina (Maja Hitsch) od rana próbuje udobruchać Aleksa (Mariusz Zaniewski). Następnie zabiera go do "F&D", gdzie stara się go przekonać, że firma ma się coraz lepiej. Nie robi tego jednak bezinteresownie. Brat szybko wyczuwa podstęp. Kiedy dowiaduje się, że siostra zamierza sprzedać ich posiadłość, wpada w szał i kategorycznie odmawia!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Wszyscy z niecierpliwością czekają w szpitalu na rozmowę z lekarzem. Ten nie ma jednak dobrych wieści… Podczas rozmowy pojawia się też Artur (Karol Pocheć), na którego widok Marek reaguje alergicznie. W pracowni MiroSławo (Rafał Mohr i Piotr Rogucki) pracują nad nową "rozwodową" kolekcją. To daje im okazję, żeby znowu się do siebie zbliżyć. Czy praca nad rozwodowymi projektami paradoksalnie da nowe otwarcie projektantom?

Nagle pojawia się Ania z prototypami skarpet… Duet pokazuje Paulinie swoje pierwsze pomysły. Ania musi uzyskać akcept projektu skarpet, żeby ruszyła produkcja. Iza (Dominika Kluźniak) przybywa jej z odsieczą. Paulina odzywa się do Aleksa. Chce dojść z nim do porozumienia. Podczas rozmowy Febo zauważa, że ktoś zostawił w ich domu otwarte okno. Znajduje też skrawek materiału…

Ula jest poważnie chora! To dlatego tak schudła? Choroba zbliży ją do Marka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Buu (gość)

    Te dzieciaki nie umieją grać dziewczynka (Julka) jest beznadziejna chłopiec (Kuba) również- jednym słowem wybór dzieci które grają są do bani 👎🏻

    06.04.2021 17:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×