"BrzydUla 2" odcinek 132. Marek coraz bardziej oddala się od Uli i dzieci! Cała firma plotkuje, że Palina zabiła Aleksa! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 132. odcinku serialu "BrzydUla" Marek wróci wreszcie do domu, ale pokłóci się z Ulą i doprowadzi dzieci do płaczu! Z kolei Paulina nadal jest na komisariacie i wszyscy plotkują o tym, że zabiła brata... Sprawdź, co wydarzy się w 132. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 132. w czwartek, 22.04.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Paulina (Maja Hirsch) trafiła na komendę, ale odwlekała składanie zeznań w sprawie postrzelenia Aleksa (Mariusz Zaniewski). W końcu poprosiła o adwokata... Tymczasem Violetta (Małgorzata Socha) niespodziewanie podjęła decyzję o wyjeździe do Chin, nie informując o tym nikogo!

Paulina jest przesłuchiwana przez policję! Co z rannym Aleksem? Violetta musi natychmiast jechać do Chin!Zobacz więcej

W 132. odcinku serialu "BrzydUla" Angelica (Katarzyna Ankudowicz) żali się Sebastianowi (Łukasz Garlicki), że siostra nie powiedziała jej o swoim wylocie do Chin. Olszański jest w szoku - Violetta znowu go wystawiła i wybrała pieniądze!

Po odsłuchaniu wiadomości od Pauliny Marek (Filip Bobek) jedzie na komisariat. Okazuje się, że nie może wejść - w przesłuchaniu może uczestniczyć jedynie adwokat. Marek wzywa na pomoc Fica (Michał Sitarski)! W tym czasie wieść o dramatycznych wydarzeniach z udziałem rodzeństwa Febo obiega całą firmę - w tej wersji to Paulina strzelała i zabiła!

Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) z pomocą internetu analizują, co poszło nie tak w małżeństwie rodziców. Wszystko ponownie wskazuje na winę Marka. Tymczasem podczas rozmowy z Pauliną Feliks próbuje ustalić, co zaszło w domu feralnego wieczoru. Obmyślają linię obrony.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Władek (Michał Gadomski) znajduje przybitego Sebastiana. Zaczynają od rozmowy o rodzeństwie Febo, ale kończą na temacie kolejnego zawodu miłosnego mężczyzny. Ochroniarz proponuje Sebastianowi swoje "terapeutyczne usługi". Niestety, dla Olszańskiego, jego wnioski są mało krzepiące…

Marek wraca do domu. Okazuje się, że tylko na moment. Ula (Julia Kamińska) ma za złe mężowi, że znowu nie myśli o dzieciach, a tylko o sobie! Między Dobrzańskimi dochodzi do kolejnej kłótni. Marek próbuje wynagrodzić dzieciom swoją nieobecność. Niestety, popełnia małą gafę, która przynosi odwrotny efekt - doprowadza dzieci do płaczu!

Nadia jednak wróci do serialu?! Wymowna odpowiedź Julii Kamińskiej! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×