"BrzydUla 2" odcinek 133. Ania motywuje Marka do walki o rodzinę! Paulina odwiedza Aleksa w szpitalu [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 133. odcinku serialu "BrzydUla" Ania przeprowadza z Markiem poważną rozmowę i motywuje go do walki o rodzinę! Tymczasem Paulina wreszcie odwiedza Aleksa w szpitalu... Sprawdź, co wydarzy się w 133. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 133. w piątek, 23.04.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Marek (Filip Bobek) wrócił wreszcie do domu, ale zauważył, że dzieci się od niego odsunęły i pokłócił się z Ulą (Julia Kamińska). Tymczasem cała firma zaczęła plotkować o postrzeleniu Aleksa (Mariusz Zaniewski), a Paulina (Maja Hirsch) ustaliła swoje zeznania z Ficem (Michał Sitrarski).

Marek coraz bardziej oddala się od Uli i dzieci! Cała firma plotkuje, że Palina zabiła Aleksa! Zobacz więcej

W 133. odcinku serialu "BrzydUla" w firmie atmosfera wrze - wszyscy mówią tylko o postrzeleniu Aleksa i zatrzymaniu Pauliny. Ania (Monika Fronczek) zjawia się na miejscu, żeby ugasić pożar. Niestety, nie ma co zrobić z Karolkiem (Kacper i Mikołaj Wódka), więc zabiera go ze sobą do pracy. Prosi Bożenkę (Paulina Kondrak), żeby zaopiekowała się chłopcem. Sama idzie w paszczę lwa - na spotkanie ze sfrustrowanymi pracownikami. Niespodziewanie w środku dyskusji w Sali konferencyjnej pojawia się Marek!

Po spotkaniu z Wróbel (Sandra Kościelniak) zagubiony Adam (Łukasz Simlat) potrzebuje pomocy. Idzie do Władka (Michał Gadomski). Ten jednak nie ma dla niego czasu - skupiony jest na innym potrzebującym. Turek jest zazdrosny. Wkrótce w gabinecie szefa pojawia się szukająca spokojnego kąta Bożenka z Karolkiem. Niespodziewanie Adam znajduje nowego słuchacza! Po "sesji" dowiaduje się o postrzeleniu Aleksa. Na nowo dostaje paranoi.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Paulina i Feliks siedzą przy nieprzytomnym Aleksie. Adwokat martwi się, żeby Febo poparł zeznania siostry. Ona jednak nie ma do tego głowy - dla niej najważniejszy jest teraz brat! Ania dziękuję Markowi za pomoc w konfrontacji. Ich rozmowa szybko schodzi na tematy problemów Dobrzańskich. Przyjaciel potrzebuje rady, ale ta, którą dostaje od Ani, daje mu mocno do myślenia… Czy pójdzie za ciosem i zawalczy o rodzinę?

Zdołowany Marek wychodzi z firmy. Przed windą spotyka Władka, który podpytuje go o samopoczucie. Kiedy ma się już otworzyć, ochroniarz zostaje wezwany. Zrezygnowany Dobrzański wraca do domu…

Nadia jednak wróci do serialu?! Wymowna odpowiedź Julii Kamińskiej! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×