"BrzydUla 2" odcinek 134. Ula przejmuje władzę w firmie! Sebastian dowiaduje się, co stało się z Violettą! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 134. odcinku serialu "BrzydUla" Ula decyduje się zająć się firmą, zaś Marek wycofa się. Tymczasem Sebastian dowiaduje się, gdzie i dlaczego zniknęła Violetta! Sprawdź, co wydarzy się w 134. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 134. w poniedziałek, 26.04.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Ania (Monika Fronczek) porozmawiała poważnie z Markiem (Filip Bobek) i powiedziała mu, że to tylko on może uratować swoją rodzinę. Tymczasem Paulina (Maja Hirsch) odwiedziła Aleksa (Mariusz Zaniewski) w szpitalu, a Fic (Michał Sitarski) obawiał się, co zezna Febo po wybudzeniu...

Ania motywuje Marka do walki o rodzinę! Paulina odwiedza Aleksa w szpitaluZobacz więcej

W 134. odcinku serialu "BrzydUla" roztrzęsiona Paulina pojawia się na kryzysowym zebraniu zarządu. Brakuje jedynie Adama (Łukasz Simlat). Zamiast niego pojawia się kurier z korespondencją dla Turka. Nadawca wzbudza niepokój wszystkich… Po chwili zebranie okrojonego składu zarządu przerywa telefon ze szpitala, po którym Febo wybiega z sali konferencyjnej, zostawiając Dobrzańskich samych.

Ula (Julia Kamińska) przejmuje stery, a Marek schodzi z pola bitwy. Viola (Małgorzata Socha) dzwoni do Sebastiana (Łukasz Garlicki). Chce mu wytłumaczyć, dlaczego nie pojawiła się na spotkaniu. On nie daje jej dojść do słowa i kończy rozmowę, nie szczędząc jej kilku przykrych słów. Angelica (Katarzyna Ankudowicz) próbuje interweniować i ratować sytuację.

Paulina i Feliks pojawiają się w szpitalu. Czekają na wybudzenie Aleksa ze śpiączki. Fic przedstawia Febo wersję zdarzeń, którą ma potwierdzić policji. Następnie powtarza z Pauliną jej linię obrony. Razem jadą na policję, gdzie okazuje się, że niektóre z zeznań budzą wątpliwości… Wkrótce Fic dostaje szokujące wieści od policji.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Ula przedstawia Markowi decyzje biznesowe, które podjęła. Są punkty, które powodują spięcie między małżonkami. Kobieta decyduje się wziąć ciężar ich wykonania na siebie. Musi zacząć od trudnej rozmowy z MiroSławo (Rafał Mohr i Piotr Rogucki).

Władek (Michał Gadomski) rozmawia z Sebastianem o Violi. Uświadamia Olszańskiemu, jaki błąd popełnił, źle oceniając ukochaną. W końcu Sebastian poznaje prawdę – Kubasińska poleciała do Chin… rozwieść się i ratować swój majątek! Ula wraca do domu, gdzie Marek szykuje obiad. Mąż informuje ją o decyzji, którą podjął – zmienia swoje życie i chce zostać w domu z dziećmi!

Nadia jednak wróci do serialu?! Wymowna odpowiedź Julii Kamińskiej! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Level (gość)

    Jestem synem Pakistańczyka i Meksykanki. Od małego nie stać nas było na buty, czy deszcz czy kałuże chodziliśmy boso. W szkole się ze mnie śmiali, że jestem rudy. Po latach po szkole, jako że nie mogłem znaleźć pracy na żadnym cmentarzu a od dziecka interesowałem się pracami grabarskimi. Przez to stałem się złodziejem i żyłem tak dalej. Potem okazało się, że żadna kobieta mnie mnie chce mimo, że mam 150 cm wzrostu. Z tego wszystkiego osiwiałem w wieku 25 lat. Ciągle krzyczeli na mnie, że nie umiem klepać trumien z drewna i straciłem słuch. Oczekuję na emeryturę z ZUS w kwocie 10 PLN miesięcznie. Myślę, że wystarczy na moje potrzeby bo głównie piję tani spirytus od przemytników z Ukrainy. Raz jak kradłem w sklepie to wybuch gaz z butli i tak straciłem rękę. Niestety już się do niczego nie nadaję bo jaki pożytek z rudego niskiego gościa, który na dodatek najbardziej lubi jeść psią karmę na śniadanie. To tyle ode mnie.

    25.04.2021 19:57
  • Level

    ~~Zarabiam ponad 49 tysięcy dolarów miesięcznie, pracując na pół etatu. Ciągle słyszałem, jak inni ludzie mówią mi, ile pieniędzy mogą zarobić w Internecie, więc postanowiłem się temu przyjrzeć. Cóż, to wszystko było prawdą i całkowicie zmieniło moje życie. Sprawdź szczegóły na tej stronie ...-> Www.Salary23.Com

    24.04.2021 12:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×